Hlavní navigace

Jávská masáž

Sdílet

Umění jávské masáže je poměrně specifické a bylo po staletí ukýváno za královskými zdmi. Jávská masáž působí, jako obřad. Terapeutka vám nejprve umyje chodidla nohou, pak je pomocí ručníku osušuje – právě od chodidel se začíná s masáží, terapeutky postupně pracují s každým svalem a odstraní každou zatuhlinu i hluboko v tkáni.

Jávská masáž 02

Po celou dobu masáže jste zakrytí někdy i více vrstvami dek, odkrývá se pouze právě masírované místo. Pomalá jávská masáž je na rozdíl například od thajské velmi jemná. Kromě šikovných prstů používá terapeutka teplé éterické masážní oleje, třeba s vůní jasmínu, muškátového oříšku a lemongrassu.

Jávské masáže jsou vysoce relaxační. Základní jávská masáž trvá hodinu, ale můžete si vybrat i z některých speciálních masážních balíčků. Například v rámci tzv. Jávské pohody, která trvá neuvěřitelné čtyři hodiny, se vám budou věnovat doslova od palce u nohou až po kořínky vlasů, díky speciální vlasové kúře. V nabídce jsou pochopitelně i osvěžující a povzbuzující masáže stejně jako aroma terapeutické procedury na obličej, tělo, ruce a nohy či obličejové masky nebo masáž hlavy a ramen, manikúra s masáží a pedikúra pro zdravé a silné nehty, které trvají od třiceti minut do hodiny a půl.

Salony Java Princess fungují v České republice od ledna 2004 na základě franšízové smlouvy uzavřené se společností Taman Sari Spa Její Výsosti princezny Mooryati Soedibyo a jsou součástí sítě salonů, které poskytují služby klientům kromě Indonésie také v Japonsku, Kanadě, Singapuru a v Malajsii. Evropan to má nejblíže do České republiky.

Více v článu „Jávská masáž – opravdová slast“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).