Bioptronová lampa

Léčebná metoda využívající biostimulačního efektu polarizovaného světla. Bioptronová lampa tedy pracuje na principu polarizace světla vyzařovaného halogenovou žárovkou.

Při této metodě dochází k tzv. biostimulačnímu efektu, pod kterým rozumíme spuštění a podporu již probíhajících pochodů na úrovni samotných buněk ve tkáních, zpomalení chorobných a degenerativních procesů v těchto buňkách, urychlení metabolických pochodů bez hromadění odpadních látek, podpora tvorby potřebných buněčných působků a naopak útlum tvorby látek provázejících chorobné stavy, zvýšení aktivity makrofágů, nepostradatelných pro úspěšné hojení ran, podnícení činnosti fibroblastů, které jsou základem pro hojivé pochody kožních štěpů a jizev.

Baňkování Breussova masáž        

Názory na Bioptronová lampa

Bidlo
Bidlo (neregistrovaný) 109.80.80.---
3. 1. 2012 19:48 Nový

BIOPTRON

Ahoj všichni, Bioptronová lampa od firmy Zepter je úžasná a díky jejím účinkům, můžu zase lyžovat. Před rokem jsem prodělala operaci kolena, úraz z lyží. Po operaci jsem 3 měsíce chodila na rehabilitaci, která byla velmi bolestivá a koleno se moc neohýbalo. Když mi něco spadlo na zem, musela jsem si lehnout nebo někoho poprosit, aby mi to podal, nakonec jsem absolovovala vytahování vody z kolena, tam jsem jim omdlela bolestí.Pak jsem si řekla a dost, žádná rehabilitace, žádná voda a začala jsem pátrat, něco málo jsem už slyšela a četla ve zdravotních magazínech o Bioptronu, hlavně jsem si musela dát pozor na lumpy, kteří nabízí podobné produkty, nic neobjednávejte přes internet. je potřeba si to ošahat, vyzkoušet na vlastní kůži a dostat perfektní informce o Bioptronové lampě a mít i kontakt se servisem. paní, se kterou jsem se spojila, je mi stále k dispozici a když něco nevím, nebo zapomenu, tak jenom zavolám a ona poradí, perfektní spolupráce a ještě vždy od ní dostanu milou pozornost, mějte se parádně, jako já, koleno nezlobí a když začne vím, kam šáhnout, pa pa