Hlavní navigace

soutěž

Chcete vyhrát chytré knihy o zdraví, vaření nebo kombinaci obojího? Na serveru Vitalia.cz najdete dále soutěže o produkty zdravé výživy, kurzy či vstupy do wellness a fit center a mnoho dalšího.

Zdravé tělo i mysl: vyhrajte mumio

SOUTĚŽ – Chcete zůstat v kondici, i když všichni okolo kýchají a vytahují kapesníky? Nebo jen potřebujete dobít baterky, ale už nevíte, kde energii načerpat? Seznamte se s mumiem, přírodním adaptogenem, a rovnou ho vyhrajte.

5. 2. 2019 8:00
Doba čtení: 2 minuty

Zapojte se do soutěže a naučte děti zdravě jíst

Nadační fond Albert vyhlašuje další ročník soutěže Zdravá 5. Dětské týmy se v ní již pošesté utkají při přípravě správné svačiny.

23. 2. 2018 8:00
Doba čtení: 3 minuty

Soutěž: Svatební přípravy podle Ejvi

Chystáte svatbu? Vyhrajte knihu, která vám pomůže s přípravami. Nechte se provést bez stresu od zásnub až po den D.

17. 5. 2017 7:00
Doba čtení: 1 minuta

Vyhrajte bylinné masti Dr. Popova

Vyhrajte sedm osvědčených bylinných mastí. Dr. Popov je vyrábí podle tradičních receptur už téměř pětadvacet let.

3. 3. 2017 15:38
Doba čtení: 1 minuta

Arnika byla hvězdou tradičních lékopisů. Vyhrajte Arnigel

Arnica montana se pro své lečivé účinky používá při modřinách, zhmožděninách, namožených svalech, vymknutí, frakturách, zánětu šlach, onemocnění žil a kapilár nebo při bolestech zad a kloubů.

25. 11. 2016 9:18
Doba čtení: 2 minuty

Soutěžte a na dovolenou si přibalte Dapis gel

Je tu léto, čas prázdnin a dovolených. To s sebou přináší nejen krásně strávené chvíle a zážitky, ale mnohdy také nepříjemnosti spojené s všudypřítomným hmyzem. Soutěžte proto s námi a vyhrajte Dapis gel – první pomoc při mírných projevech svědění.

14. 7. 2016 12:14
Doba čtení: 1 minuta

Potřebujete hořčík? Vyhrajte ho v soutěži o MAGNESIUM 300+

Cítíte se začátkem nového roku vyčerpaní a bez energie? Doléhá na vás stres? Vaše tělo možná potřebuje doplnit hořčík. Odpovězte na tři soutěžní otázky a vyhrajte MAGNESIUM 300+, novinku od společnosti BOIRON.

20. 1. 2016 9:32
Doba čtení: 1 minuta

Ochrana pokožky před zimou: Vyhrajte krémy a balzámy na rty

Zima je pro naši pokožku tvrdou zkouškou a zaslouží si speciální péči. Chlad, suchý vzduch, málo světla a vítr naši pleť oslabují, hlavně na těch nejexponovanějších partiích jako je tvář, rty a ruce. V soutěži můžete vyhrát cenné pomocníky pro péči o pleť v zimě.

21. 12. 2015 12:03
Doba čtení: 1 minuta

Soutěžte s Dapis gelem a získejte krásné letní ceny

Za chvíli začneme balit na prázdniny a dovolené. Ať už se chystáte téměř kamkoli, chystají se tam i komáři a další nepříjemný hmyz. Vyhrajte v soutěži s Dapis gelem o létem nabité ceny, které se vám již brzy budou hodit.

19. 6. 2015 10:26
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž: Pečujete správně o svou pokožku?

Zdravá pleť vyžaduje pravidelnou a hlavně správnou péči. Dvojnásob to platí zejména u atopiků a to nejen v chladném či větrném počasí. Vyhrajte pomocníka pro péči o atopickou pokožku.

11. 11. 2014 14:21
Doba čtení: 2 minuty

Soutěžní anketa: Vyhrajte homeopatický balíček

Zaujala vás homeopatie? Nebo se o ní chcete dozvědět více? Zapojte se do soutěžní ankety, v níž můžete vyhrát mimo jiné i knihu, která vám toto téma přiblíží.

Doba čtení: 1 minuta

Soutěž: Natřete to štípancům – vyhlášení výherců

Právě na tyto dny předvídali odborníci útok komárů. Snad jim předpověď nevyjde, ale kdyby přeci jen… zapojte se do soutěže a vyhrajte gel, který chladí a mírní následky poštípání.

8. 7. 2013 11:33
Doba čtení: 2 minuty

Soutěž o homeopatii - vyhlášení výherců

Zaujala vás homeopatie? Nebo byste se o ní chtěli dozvědět něco víc? Vítězové naší soutěže získávají nejen publikaci o této šetrné léčbě, ale také kosmetické přípravky.

3. 12. 2012 9:11
Doba čtení: 4 minuty

Soutěžící nejvíce zaujal recept na špenát s lososem

V soutěži o knihu Zdravé těhotenství jste vybírali z nabídky zdravých jídel, na nichž si pochutnají nejenom nastávající maminky. Podrobnosti o soutěži a publikace Zdravé těhotenství najdete v úvodním článku Soutěž: Fígle šéfkuchařů v knížce Zdravé těhotenství. Teď vás spíše bude zajímat, který recept z knížky zaujal naše soutěžící nejvíce a hlavně – kdo ji vyhraje.

3. 8. 2012 12:53
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž: Fígle šéfkuchařů v knížce Zdravé těhotenství

Knížka nejen pro budoucí rodiče. Na přípravě se podíleli lékaři a fyzioterapeuti, ale také nutriční specialistky a šéfkuchaři. Chcete vyhrát? Napište nám, které jídlo vás zaujalo!

25. 7. 2012 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Festival minipivovarů začíná dnes. Kdo vyhrál vstupenky?

Festival minipivovarů na Pražském hradě probíhá od dnešního odpoledne a během zítřka. Vylosovali jsme výherce vstupenek. SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA! Na Střelecké cestě Královské zahrady Pražského hradu se představí řada minipivovarů se svými nejlepšími pivovarskými kousky. Sládkové pro návštěvníky vybrali to nejlepší ze své produkce a na festivalu nabídnou k ochutnání na 100 druhů piva.

15. 6. 2012 11:11
Doba čtení: 1 minuta

Zapojte se do soutěže a ochutnejte pivo na sto způsobů

Festival minipivovarů na Pražském hradě začíná zítra. A my pro vás máme lístky. Zdarma. SOUTĚŽ JIŽ BYLA UKONČENA! Na Střelecké cestě Královské zahrady Pražského hradu se představí řada minipivovarů se svými nejlepšími pivovarskými kousky. Sládkové pro návštěvníky vybrali to nejlepší ze své produkce a na festivalu nabídnou k ochutnání na 100 druhů piva.

14. 6. 2012 10:00
Doba čtení: 2 minuty

Festival minipivovarů: pivo na sto způsobů - vyhrajte vstup zdarma

Už zítra na Pražském hradě začne Festival minipivovarů, kde bude k ochutnání stovka těch nejvybranějších zlatavých moků z produkce českých minipivovarů. A my pro vás máme lístky. Zdarma.

14. 6. 2012 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Krásky z kalendáře mají výherce

Naše kolegyně si zkusily roli fotomodelek, výsledkem je kalendář na rok 2012, který jste mohli získat v naší soutěži. Společnost Internet Info, k níž patří také server Vitalia.cz, již několik let připravuje speciální kalendář se zajímavými fotografiemi, které pořídili samotní zaměstnanci firmy. Letos se však rozhodla pro inovaci. Majitelé kalendáře na jeho stránkách tentokrát naleznou atraktivní fotografie dvanácti zaměstnankyň vydavatelství Internet Info.

20. 12. 2011 12:26
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž o kalendář 2012 - Krásky z kalendáře aneb Vystupujeme z anonymity

Zorganizují konferenci, napíší článek, proplatí fakturu… tentokrát se ale naše kolegyně staly fotomodelkami. Výsledkem je kalendář, který můžete mít i vy. Seznamte se.

16. 12. 2011 10:00
Doba čtení: 2 minuty

Soutěž: Recepty z farmářského trhu - známe výherce

V druhé polovině října jste se mohli zapojit do naší soutěže o kuchařku Hanky Michopulu. Kdo vyhrál? Děkujeme všem čtenářům, kteří se zapojili do soutěže (více o soutěži) a tipovali odpověď na soutěžní otázku: Kterou českou sezónní plodinou se nezabývá nová kuchařka gastronomické novinářky Hanky Michopulu Recepty z farmářského trhu? A. Čekanka B. Rajčata C. Mangold

31. 10. 2011 11:10
Doba čtení: 1 minuta

Vyhrajte kuchařku recepty z farmářského trhu - soutěž pokračuje!

Jak skvěle a snadno uvařit z českých sezónních surovin? Odpověď nabízí nová kniha Hanky Michopulu, kterou můžete vyhrát v naší soutěži. Soutěž již byla ukončena. Správnou odpověď a výherce najdete ZDE. Připomínáme, že soutěž běží do 30. října a vy stále můžete posílat správnou odpověď na naši otázku. Najdete ji spolu s pravidly soutěže a dalšími informacemi o knize zde:

25. 10. 2011 9:00
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž: Vyhrajte Recepty z farmářského trhu

„Můžeme být stejní gurmáni jako Francouzi a Italové, když se naučíme nakládat s českými sezónními dary,“ říká autorka nové kuchařky Hanka Michopulu. Jak na to?

Doba čtení: 3 minuty

Poslední šance vyhrát iPad nebo Kindle

Dnes je poslední den, kdy máte šanci vyhrát s naším vydavatelstvím iPad 2, Kindle 3, nebo tisícovku do knihkupectví Kanzelsberger.  K zařazení do slosování stačí jediné – zřídit si zdarma účet na mojeID a přihlásit se s ním alespoň jednou na některém našem serveru. MojeID je něco jako váš osobní průkaz platný na celém internetu, který vám umožňuje přihlásit se jedním jménem a heslem všude, kde je podporován. Nikde nemusíte stále dokola vyplňovat své údaje, mojeID se o vše postará za vás.

31. 8. 2011 11:58
Doba čtení: do minuty

Pozor: Soutěž o největší kuchyňský ležák

Jeden výzkum kdysi popsal, které ze všech kuchyňských spotřebičů využíváme nejčastěji a pravidelně: je to rychlovarná konvice, ponorný mixér a mikrovlnka. Ty ostatní často jen překážejí.

Doba čtení: 3 minuty

Výsledky soutěže o průvodce homeopatií

Soutěž o encyklopedii homeopatie už zná své vítěze. Ke třem vylosovaným poputuje výpravná kniha známého homeopata Lockie Andrewa. Odpovědi na tři soutěžní otázky si můžete přečíst zde. Ze správných odpovědí jsme vylosovali tři vítěze, respektive vítězky, které obdrží slíbenou knihu. Kdo vyhrál? Ivana Barsová, Sedlec pod Hazmburkem Ludmila Janečková, Chvalčov Petra Sachlová, Kladno

18. 7. 2011 16:00
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž o velkou encyklopedii homeopatie

Ne se vším si ví rady klasická medicína. Leccos se dá léčit šetrněji díky homeopatii. Třeba modřiny. Nebo nespavost. I proto se vyplatí mít doma po ruce praktický návod, jak na to.

5. 7. 2011 10:00
Doba čtení: 4 minuty

Velká letní soutěž o iPad a Kindle

MojeID si můžete založit kdekoliv, ale jen u nás se pouhou registrací, která je navíc  zadarmo, dostáváte do slosování o zajímavé ceny. Co je mojeID? Něco jako váš osobní průkaz platný na celém internetu, který vám umožňuje přihlásit se jedním jménem a heslem všude, kde je podporován. Nikde nemusíte stále dokola vyplňovat své údaje, mojeID se o vše postará za vás.

5. 7. 2011 9:46
Doba čtení: 1 minuta

77 výletů s dětmi kousek za hranice: Výherci soutěže

Atraktivní tipy na výlety do zahraničí a přece kousek za humny najdete v knize 77 výletů s dětmi kousek za hranice. Publikaci jste mohli získat v naší soutěži (Soutěž: 77 výletů s dětmi kousek za hranice), která právě skončila a jejími vítězi jsou: Marie Rohošková, Praha 4 Lucie Nantlová, Mohelnice Bohumila Hanáková, Ústí nad Orlicí

Doba čtení: do minuty

Soutěž: 77 výletů s dětmi kousek za hranice

Snad každé dítě láká vyrazit „do ciziny“ a nemusí to být právě k moři nebo až do Tramtárie. „Cizina“ je i kousek za našimi hranicemi a možností na jednodenní výlet je dost. Nejméně 77.

15. 6. 2011 10:00
Doba čtení: 3 minuty