Hlavní navigace

Soutěžte s Dapis gelem a získejte krásné letní ceny

19. 6. 2015

Sdílet

 Autor: Boiron
Za chvíli začneme balit na prázdniny a dovolené. Ať už se chystáte téměř kamkoli, chystají se tam i komáři a další nepříjemný hmyz. Vyhrajte v soutěži s Dapis gelem o létem nabité ceny, které se vám již brzy budou hodit.

Soutěž již byla ukončena.

Výherci:

  • Vlasta Uličníková, Ratiboř
  • Silvie Kantorová, Praha 3
  • Lucie Horáková, Valašské Meziříčí

Gratulujeme!

Ačkoliv to zní možná neuvěřitelně, jarní dny se nám pomalu krátí a již za chvíli budeme moci přivítat letní sezónu. Konečně léto – čas dovolených a dlouhých dnů, které trávíme nejraději někde u vody nebo v přírodě. Jak jste na tom s přípravou?

Máte již nachystanou plážovou tašku se všemi nezbytnostmi a zkontrolovanou výbavu letní lékárničky? S největší pravděpodobností se budete muset ještě některými věci dovybavit, abyste nic neponechali náhodě. Anebo čtěte dále a vyhrajte v soutěži s Dapis gelem o létem nabité ceny, které se vám již brzy budou hodit!

poporodni_deprese


Autor: Boiron

Dapis gel je na českém trhu již třetím rokem. Jedná se o chladivý gel, který zklidňuje pokožku při mírných projevech svědění.  Obsahuje extrakt z rojovníku bahenního a včely medonosné. Tento kosmetický přípravek účinkuje velmi rychle, je šetrný k pokožce, dobře se roztírá a rychle vstřebává. Nezanechává mastný film a navíc také příjemně voní.

Pokud správně odpovíte na soutěžní otázky a při slosování se na vás usměje štěstí, můžete se těšit na lákavou letní cenu, která čeká celkem na tři z vás: NAFUKOVACÍ KŘESLO DO VODY A PRAKTICKÝ DAPIS GEL.

Pro vyplnění odpovědí na soutěžní otázky přejděte na formulář:

SOUTĚŽ: Soutěžte s Dapis gelem
a získejte krásné letní ceny

Pravidla soutěže:
  • Soutěžní anketu můžete vyplnit do půlnoci neděle 21. června 2015.
  • Z jedné mailové a poštovní adresy je možné odpovídat pouze jednou.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže, vylosujeme tři výherce, kterým společnost Boiron zašle nafukovací křeslo do vody a Dapis gel.
  • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Internet Info a jejich rodinní příslušníci.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).