Hlavní navigace

Krásky z kalendáře mají výherce

20. 12. 2011

Sdílet

Naše kolegyně si zkusily roli fotomodelek, výsledkem je kalendář na rok 2012, který jste mohli získat v naší soutěži. Společnost Internet Info, k níž patří také server Vitalia.cz, již několik let připravuje speciální kalendář se zajímavými fotografiemi, které pořídili samotní zaměstnanci firmy. Letos se však rozhodla pro inovaci. Majitelé kalendáře na jeho stránkách tentokrát naleznou atraktivní fotografie dvanácti zaměstnankyň vydavatelství Internet Info.

Naše kolegyně si zkusily roli fotomodelek, výsledkem je kalendář na rok 2012, který jste mohli získat v naší soutěži.

Společnost Internet Info, k níž patří také server Vitalia.cz, již několik let připravuje speciální kalendář se zajímavými fo­tografiemi, které pořídili samotní zaměstnanci firmy. Letos se však rozhodla pro inovaci. Majitelé kalendáře na jeho stránkách tentokrát naleznou atraktivní fotografie dvanácti zaměstnankyň vydavatelství Internet Info.

Několik kusů nástěnné varianty kalendáře na rok 2012 ve formátu A3 mohli získat i naši čtenáři. Více o soutěži zde. Správná odpověď na soutěžní otázku Jak se jmenuje imaginární Georg z článku, který se věnuje výběru jména pro dítě, zní: Opička.

Ze všech správných odpovědí jsme vylosovali čtyři výherce. Jsou jimi:

Hana Smetanová, Uherčice
Katka Čelechovská, Horní Bečva
Michal Veselý, Most
Jan Ziegrosser, Brno

Děkujeme všem, kteří se do soutěže zapojili,a výhercům gratulujeme! 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).