Hlavní navigace

Soutěžte a na dovolenou si přibalte Dapis gel

14. 7. 2016

Sdílet

 Autor: Boiron
Aktualizováno: Blahopřejeme výhercům! (14. 7. 2016 12:13)
Je tu léto, čas prázdnin a dovolených. To s sebou přináší nejen krásně strávené chvíle a zážitky, ale mnohdy také nepříjemnosti spojené s všudypřítomným hmyzem. Soutěžte proto s námi a vyhrajte Dapis gel – první pomoc při mírných projevech svědění.

Soutěž již byla ukončena. Děkujeme za účast a blahopřejeme výhercům. Jsou jimi:

  • Milada Šedová, Rosice u Chrasti
  • Emilie Krausová, Rakovník
  • Martin Schwarz, Praha 10

Je to tady! Léto je v plném proudu a většina z nás tráví čas v přírodě či u vody. Ale i na nejteplejší období roku je potřeba se připravit.

Na letní slunečné dny jste jistě vybaveni opalovacími krémy, ale co teplé letní večery? Komáři budou jistě všude. Děti se v přírodě mohou popálit od kopřiv, v moři zase od medúzy. Nenechávejte nic náhodě a vybavte se včas Dapis gelem.

Dapis gel je chladivý gel, který zklidňuje pokožku při mírných projevech svědění. Účinné složky gelu jsou čistě přírodního původu. Gel je šetrný, vhodný i pro citlivou pokožku. Neobsahuje konzervační látky (parabeny). Obsahuje extrakt z rojovníku bahenního a včely medonosné. Tento kosmetický přípravek účinkuje velmi rychle, je šetrný k pokožce, dobře se roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává mastný film.

Pokud správně odpovíte na tři soutěžní otázky a při slosování se na vás usměje štěstí, můžete se těšit na lákavou letní cenu, která čeká celkem na tři z vás: Nafukovací křeslo do vody a praktický Dapis gel.

Pro vyplnění odpovědí na soutěžní otázky přejděte na formulář:

Soutěžte a na dovolenou si přibalte Dapis gel


Autor: Boiron

Odpovídat můžete do devíti hodin 14. 7. 2016.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).