Hlavní navigace

hubnutí

Neplaťte za reklamní iluze

Reklama je všemocná. Z naivity lidí bohatnou především firmy vyrábějící tzv.potravinové doplňky. Jde jen o trik? Je skutečně chemie pro lidský organismus nezbytná?  „V mnoha případech se jedná o vyhozené peníze. Ve zdravé stravě si tělo vezme vše, co potřebuje. Určité potravinové doplňky jsou vhodné například při nedostatku některých minerálů při rekonvalescenci, posílení organismu při závažných chorobách a podobně. Dobrý lékař by měl každému pacientovi poradit, co by měl užívat, a zda je to…

Doba čtení: 1 minuta

Jste štíhlá, ale máte velké břicho? Dieta nepomůže!

Ženy se během posledních dvaceti let změnily. Postava ve tvaru „hrušky“ nahradilo „jablko“. Trápí to hlavně mladé dívky: co dělat s břichem, které neesteticky přetéká přes okraj pásku a ne a ne se ho zbavit? Řada dívek nasazuje tvrdou dietu. Jenže ta podle lékařů problém velkých bříšek nevyřeší! Co tedy s tím?

Doba čtení: 4 minuty

Zábal v mořských řasách vám pomůže zhubnout

Nejprve půlhodinová koupel a poté stejně dlouhý odpočinek ve vonícím zábalu. Ano, byla jsem v lázních. A zároveň se cítila jako u moře. Společnost mému tělu totiž dělaly mořské řasy. Ty můžete jíst nebo přikládat na rány, ale taky se v nich koupat a být do nich zabalená. Jaké to je cítit se jak mořská víla a jako ryba v alobalu?

12. 11. 2009 0:00
Doba čtení: 3 minuty

Chcete zhubnout? Začněte u výběru potravin

Pokud jste se rozhodli ke snížení váhy, rozhodně vám k tomuto rozhodnutí gratuluji. Je jedno, zda to děláte ze zdravotních, osobních či estetických důvodů. Cesta k cíli ale není jednoduchá a bude vás stát spoustu sil a odříkání. Ve volném seriálu článků si zkusíme říct, jak z té cesty nesejít.

19. 10. 2009 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Cviky na pevné břicho pro každého

Pokud se na jakékoli hodině aerobního charakteru klientek zeptám, co chtějí posilovat, můžu se spolehnout, že odpověď bude vždy stejná. Břicho a zadek. Právě tyto partie pokládá nejvíce žen za problematické a nelze se divit – ženské tělo totiž skutečně začíná ukládat tukové zásoby právě tam.

25. 8. 2009 0:00
Doba čtení: 5 minut

Sportuji, ale nehubnu. Proč?

Několikrát v týdnu se potíte na spinningu, chodíte plavat nebo se naplno věnujete jinému sportu, ale pořád nehubnete. Rady z časopisů nezabírají a vy si lámete hlavu, čím to je? Může za to jídelníček, geny nebo jednoduše neumíte efektivně sportovat?

Doba čtení: 5 minut