Hlavní navigace

Rohlik.cz

Rohlík.cz spustil novou službu, vyzvedávání nákupů v Rohlík Pointech

Tomáš Čupr, zakladatel online supermarketu Rohlik.cz, přichází s novinkou, díky níž už není třeba čekat na nákup doma. Objednáte online a vyzvednete si ho třeba cestou z práce.

11. 12. 2018 13:20
Doba čtení: 1 minuta

E250 – dusitan sodný. Éčko, kterému se chcete vyhnout

Více než tisíc zákazníků denně si na webové stránce online supermarketu Rohlík.cz pravidelně prohlíží složení potravin v rámci tříbarevného semaforu, který upozorňuje na riziková éčka. Nevhodná éčka lidé zkoumají zejména u šunek, nejvyhledávanější ze všech je dusitan sodný. Víte proč?

Doba čtení: 5 minut

Rohlík.cz spustil lékárnu. Nákup léků vám prodraží

Když ležíte doma s chřipkou a potřebujte léky, buď si dojdete k lékaři a do lékárny, nebo si je objednáte z online lékárny a kurýr vám je doručí až domů, klidně do dvou hodin. Takhle funguje nová lékárna na Rohlík.cz ve spolupráci s lékárnami Benu. Jen ty ceny vás trochu zaskočí.

Doba čtení: 6 minut

Objednali jsme si nevzhlednou zeleninu na Rohlik.cz. Jaká byla?

Nakoupili jsme u online prodejce potravin Rohlik.cz nevzhlednou zeleninu, která by se jinak zaorala. Liší se mrkev, brambory a česnek jen cenou?

Doba čtení: 1 minuta

Rohlík.cz nebo iTesco: Co je lepší?

Pořídili jsme dva stejné nákupy a provedli srovnávací test mezi online potravinami iTesco a Rohlik.cz. Jak si vedl nejsilnější hráč na trhu proti nováčkovi, který má za zády Tomáše Čupra?

Doba čtení: 5 minut

Nevídáno, ministr a řetězce mluví o spolupráci

Na ministerstvu se rodí možná funkční spolupráce s obchodními řetězci. Společně se mají aktivně podílet na podpoře regionálních potravin. Tedy věc dosud nevídaná.

Doba čtení: 2 minuty

Rohlík.cz přiveze nákup do hodiny a půl

Nenávidíte fronty a přeplněné obchody? Potraviny si můžete objednávat i po internetu, od prvního září vám k tomu poslouží i e-shop Rohlik.cz, za kterým stojí Tomáš Čupr ze Slevomatu.

Doba čtení: 2 minuty