Hlavní navigace

fitness

4 kroky, jak vybrat správné fitness a trenéra

Chcete cvičit a nezničit si přitom zdraví? V dobrém fitcentru a s dobrým trenérem se vyhnete častým chybám.

27. 5. 2015 0:00
Doba čtení: 4 minuty

10 nejčastějších chyb při cvičení

Nejen začátečníci, ale mnohdy i lidé, kteří cvičí roky, opakují stále stejné chyby. Cvičení je pak v lepším případě neefektivní, v horším může i škodit.

Doba čtení: 6 minut

Cvičením a plaváním ku zdraví? Ve špíně to neplatí

Rádi, nebo neradi, většinou sportujeme s vidinou zlepšení nejenom figury, ale hlavně zdraví. Chuchvalce prachu, upocené činky či cizí rohovina ve sprše nám ale dvakrát dobře neudělají.

Doba čtení: 5 minut

Více než padesát fitness center zdarma!

Den otevřených dveří „Česko se hýbe“ se uskuteční ve vybraných fitness centrech po celé republice. V sobotu 17. září se ve vybraných fitness centrech a dalších sportovních a tanečních studiích po celé České republice uskuteční Den otevřených dveří. Každý zájemce o sport, pohyb a zdravý životní styl tak bude mít šanci zcela zdarma vyzkoušet služby více než 50 provozovatelů služeb fitness. Akci uspořádala iniciativa Česko se hýbe, která si klade za cíl vzbudit v Češích zájem o pohyb, jako…

6. 9. 2011 9:00
Doba čtení: 2 minuty

Festival zdravého pohybu a relaxace v Letňanech

Ve dnech 10. až 13. března 2011 proběhne v Praze festival For Fitness & Wellness.  Druhý ročník této akce v prostorách Pražského veletržního areálu v Letňanech nabídne zajímavosti z oblasti zdravého životního stylu, pohybu a relaxace. V programu chystají organizátoři dostatek příležitostí pro odbornou i laickou veřejnost, včetně přednášek, seminářů, ale také ukázek cvičebních programů.

2. 3. 2011 9:15
Doba čtení: 2 minuty

Seznamte se s Flowin, revoluční fitness novinkou

(Komerční sdělení) Znáte Flowin? Ne? Na našem sesterském serveru KupDnes.cz si můžete tuto revoluční novinku zkusit v seznamovací lekci za pouhých 99 Kč. Co je Flowin? Flowin je cvičební pomůcka pro účinný, komplexní trénink celého těla, plně nahrazující veškeré fitness aktivity. Je určena jak pro začátečníky nesportovce tak i pro elitní sportovce.

5. 1. 2011 7:00
Doba čtení: 1 minuta

Pilates - čtvrt hodiny denně stačí

Cvičení pilates je založeno na tréninkové metodě, kterou vyvinul Joseph Pilates ve dvacátých letech 20. století. Jemné, efektivní pohyby natahují a posilují svalstvo, zlepšují dýchání, držení těla a vnímání těla.  Chcete chodit na pilates? Najděte si, kde se cvíčí: Fitness s pilates – celá ČR

25. 6. 2010 7:15
Doba čtení: 1 minuta

Do fitka jedině na hezouna

Stát se lektorem některých skupinových cvičení není zas tak složité. Cvičitelů je proto hodně a konkurence mezi nimi stoupá. Nejlépe jsou na tom hezouni – ti mají stále narváno.

Doba čtení: 3 minuty

Jak si poradit v posilovně bez trenéra?

Rozhodnutí pravidelně docházet do posilovny je bezpochyby rozhodnutím dobrým. Tedy pouze, pokud budete vždy cvičit správně, to znamená zdravě a dodržovat cvičební plán.

17. 8. 2009 0:00
Doba čtení: 2 minuty

Klubové fitness jen pro bohaté?

Pár měsíců po porodu druhého dítěte jsem hledala nejbližší fitness centrum v okolí svého pražského bydliště v Letňanech, kam bych mohla občas zajít, abych shodila nabrané kilogramy během těhotenství. Byl prosinec, takže to bylo spíše předsevzetí do nového roku.

Doba čtení: 7 minut