Hlavní navigace

erekce

Vynález viagry je jedním z největších náhodných objevů v medicíně

V letošním roce slaví své 20. narozeniny viagra, jeden z nejznámnějších současných léků, na který se spoléhají miliony mužů na celém světě. Malé tabletky s typickou modrou barvou a nápisem Pfizer změnily moderní společnost.

28. 8. 2018 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Tyto weby jsou rizikové, tady přípravky na hubnutí a lepší erekci nekupujte

Státní zemědělská a potravinářská inspekce zveřejnila seznam webů, kterým je lepší se vyhnout. Slibují zázraky, ale inspekce je vyhodnotila jako rizikové.

1. 2. 2017 17:23
Doba čtení: 1 minuta

První selže penis, po něm srdce

Mužský přechod doprovází poruchy erekce, riziko infarktu i nové partnerky. Cévy v penisu vypoví službu jako první. Problém s erekcí tak varuje, že muži do 3–5 let hrozí infarkt myokardu.

Doba čtení: 4 minuty

Tyhle bylinky jsou kořením sexu

Již po staletí lidé věří, že rostliny a různé pochutiny mají sílu rozdmýchat žár lásky. Nechte se inspirovat a dopřejte si tak pravidelný a vzrušující milostný život.

Doba čtení: 5 minut

Rakovina prostaty dnes již nemusí znamenat kastraci

Muže po diagnóze karcinomu prostaty napadají různé otázky. Bojí se, že se jim dosavadní život zhroutí. Mají obavy, jak nemoc zvládnou, jaký vliv bude mít rakovina prostaty na jejich zdraví i na jejich sexuální a partnerský život.

29. 8. 2014 9:00
Doba čtení: 4 minuty

Bizarní sex: rajcovní kouzlo soch a figurín

Praotcem tohoto sexuálního svérázu byl bájný řecký sochař. Zamiloval se do vlastního díla – sochy krásné ženy. Chtěl s ní takříkajíc obcovat, leč socha zůstávala chladnou a kamennou…

29. 8. 2014 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Andropauza: Když s muži „cloumají“ hormony

Zatímco u žen jsou návaly horka, proměnlivé nálady, poslední menstruace a další symptomy automaticky spojené s přechodem, u mužů se o andropauze příliš nemluví. Úbytek testosteronu asi není příliš „chlapácký“.

Doba čtení: 6 minut

Vysoký tlak kazí sex. Muže postihuje dříve

Tělo vysílá signály, když něco není v pořádku. Jedním z upozornění na hypertenzi, tedy vysoký krevní tlak, mohou být problémy s erekcí.

22. 1. 2014 9:30
Doba čtení: 3 minuty

Káva s hřebcem už vaši erekci nepodpoří

Není káva jako káva, ta s bujarým hřebcem na obalu obsahuje zakázanou látku na podporu erekce. Kardiaci a lidé s vysokým tlakem by se před ní měli mít na pozoru. Nemáte ji doma?

Doba čtení: 1 minuta

Padělky léků se „vaří“ i v Česku. Luxusní výdělek za nebezpečný fake

Léky vyrobené z cihlového prášku a vosku na podlahy. Padělky po tisících mířící také do České republiky. Ba co víc, ilegální léky se u nás i na koleni vyrábějí.

Doba čtení: 5 minut

Zhubnout znamená zlepšit prožívání sexu

Pouhých deset týdnů hubnutí stačí k tomu, aby se člověk – muži i žena – cítil lépe a jeho sexuální život se změnil k nepoznání.

6. 4. 2012 10:00
Doba čtení: 3 minuty

Tři mýty o penisu

Někdy je až s podivem, jakým nesmyslům jsme schopni i jako dospělí uvěřit. Třeba tomu, že se dá penis zlomit. Není to tak. Totiž alespoň ne tak docela…

7. 2. 2012 0:00
Doba čtení: 3 minuty

Muži vážně chodí k doktorovi neradi. Jak je tam dostat?

Víte, proč se muži v průměru dožívají nižšího věku? Protože nechodí k doktorovi. Důvodů je samozřejmě více, ale to, že mnozí do ordinace nejdou, ani když je jim zle, je fakt. Co s tím?

Doba čtení: 6 minut

Sex i pro chudé – levnější varianty Viagry nastupují

Stala se symbolem léku na podporu erekce. Nyní končí její patentová ochrana a čeští muži si namísto tohoto prvního a nejznámějšího přípravku mohou nechat předepsat levnější varianty.

Doba čtení: 4 minuty

Pánové, nebojte se mluvit o své erekci s odborníky – pomohou vám

Pouhá desetina mužů, kteří trpí poruchou erekce, vyhledá odbornou pomoc. Přitom odborníci mohou pomocí současných léčebných postupů obnovit až 95 % ztracených erekcí.

22. 6. 2011 10:00
Doba čtení: 2 minuty

Chcete umřít při sexu? Stačí si dát pilulku na podporu erekce

Pánové, zpozorněte! Chcete-li odejít na věčnost s blaženým úsměvem při milování, známe recept. Stačí si koupit prakticky libovolný doplněk stravy, tvářící se, že podpoří erekci. A to nejlépe pilulky s nálepkou země původu Čína či Indie. Chcete opravdu zemřít při sexu?

Doba čtení: 6 minut