Hlavní navigace

Marihuana na českém Internetu

Sdílet

Marihuana zůstává drogou mladých, drogou počítačové generace. Proto na téma marihuany a konopí existuje celá řada více či méně hodnověrných internetových zdrojů i v češtině.

www.drogy-info.cz
Národní monitorovací středisko  pro drogy a drogové závislosti Úřadu vlády České  republiky provozuje drogový server, který nemá v českém jazyce obdoby. Kromě vyčerpávajících informací (nejen) o marihuaně zde naleznete monitoring medií na téma drogy a novinky z drogového dění Evropy.

www.biotox.cz/en­psyro
Webová Encyklopedie psychotropních rostlin – ambiciozní vědecký projekt, který poskytuje úplné informace o konopí na asi nejvyšší úrovni na českém Internetu.

Marihuana, konopí

www.cannabiscup­.cz
Server konopné pěstitelské soutěže Reflex Cannabis Cup, který započal v roce 2004. Tisíce fotografií konopí vypěstovaného v Česku po přelomu tisíciletí, právní i bylinkářská poradna. Službou serveru je hulipedie.can­nabiscup.cz, otevřená encyklopedie konopí.

www.growshop.cz
Server nejstaršího českého growshopu, prodejny potřeb pro pěstování rostlin pod umělým osvětlením. V současnosti už lze nalézt na českém trhu growshopů více než desítku, namátkou  www.greenhome.cz, www.taogrowshop­.cz, www.specialgro­wer.cz či www.growshop-headshop.cz

www.grower.cz
Internetový magazín pro pěstitele a kuřáky marihuany, desítky diskusních fór, obrovská databáze nepřehledně utříděných poznatků o pěstování konopí.

www.konopijelek­.cz
Web, kde se zejména pacienti dozví, na jaké nemoci jim může konopí pomoci, v jaké formě je dobré marihuanu užívat a dokonce zde dostanou semínka a návod k pěstování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).