Hlavní navigace

Seriál Vánoce v kuchyni: Velký průvodce kuchyňskými spotřebiči

Možná si chcete před svátečním hodováním vybavit kuchyni, možná máte v úmyslu potěšit někoho blízkého praktickým dárkem. Ve spolupráci s odborníky z Mall.cz, internetové nákupní galerie, jsme pro vás připravili průvodce kuchyňskými spotřebiči.

Najdete tu nejrozšířenější zboží, ale také některé specialitky. Poradíme vám, jak se při nákupu spotřebičů orientovat a jaké parametry sledovat, aby přístroj vyhovoval co nejvíce vašim představám a potřebám.

 

Autor: Mall.cz


Co tu najdete:

Budeme rádi za vaše tipy. Napište nám, jaké přístroje se u vás osvědčily, nebo naopak zklamaly a proč.

Specialitky do kuchyně: "párkorohlíkovače, popkornovače, cukrovatovače..."

Dnes jsou v našem průvodci kuchyňskými spotřebiči na řadě přístroje, které asi málokdo opravdu potřebuje. A jen málokdo tuší, že se něco takového vůbec prodává. Možná vás zaujmou…

Doba čtení: 4 minuty

Rychlovarná konvice pro fajnšmekry i pro sebevrahy

Rychlovarných konví je tolik, až je problém si vybrat. Na co se zaměřit? Pro milovníky dobrého čaje je tu například novinka – konvice s termoregulací. A čemu se naopak obloukem vyhnout?

Doba čtení: 5 minut

Kuchyňský robot zabere klidně celou skříňku

Při nákupu kuchyňských pomocníků musí člověk dobře uvážit nejenom to, k čemu, jak často a pro kolik lidí bude spotřebič používat, ale taky, kam je umístí. Jak vybrat robota?

Doba čtení: 3 minuty

Odšťavňovače skousnou jablka vcelku, víc jim vadí drobné ovoce

Co je důležité při výběru odšťavňovače? Silný motor, otáčky a materiál. Určitě vás ale taky bude zajímat, jaké ovoce a zeleninu můžete do přístroje vkládat a jestli ho musíte krájet.

Doba čtení: 6 minut

Mlýnky na maso umí i plnit klobásy, ne každý to ale využije

Budete si hrát na řezníka amatéra a využijete řeznický nástavec pro plnění střívek, nebo si jen umelete maso na sekanou? Potřebujete různé nástavce? Jak vybrat mlýnek na maso?

Doba čtení: 2 minuty

Jaký mixér vybrat - tyčový, ruční, nebo stolní?

Každý z mixérů má své přednosti a nedostatky, záleží na tom, k čemu ho chcete používat. V nabídce jsou jednoduché spotřebiče za několik stovek až po modely podobné robotům za tisíce.

Doba čtení: 5 minut

Sendvičovače a topinkovače nedělají jen sendviče a toasty

Popis parametrů zdánlivě jednoduchých přístrojů někdy připomíná manuál pro piloty. Chcete si je pořídit? Ujasněte si, jestli potřebujete jen základní funkci, nebo i další vychytávky.

12. 12. 2011 0:00
Doba čtení: 5 minut

Grilování v zimě? Proč ne, s elektrickými grily to jde i doma

Máte rádi grilování a nechcete o ně přijít ani v zimě? V našem vánočním průvodci kuchyňskými spotřebiči jsme se podívali na základní parametry, které by vás mohly zajímat při výběru.

Doba čtení: 5 minut

Domácí pekárny toho umí hodně. Možná víc, než potřebujete

Program na bezlepkový chléb – dříve hit pekáren, dnes standard. Současné modely pečou nejen plno druhů chleba, ale také třeba sekanou či koblihy, uhnětou těsto na nudle nebo zavařují.

Doba čtení: 4 minuty

Průvodce kuchyňskými spotřebiči: Sodastream se liší hlavně designem

Jste-li milovníky bublinkových nápojů, možná zvažujete pořízení přístroje jménem Sodastream. Co se hodí vědět před nákupem?

Doba čtení: 3 minuty

Průvodce kuchyňskými spotřebiči: Kupujeme mlýnek na kávu

Bez dobré kávy neuděláte dobré kafe a důležitou fází, která ovlivní výsledek, je mletí. Mlýnek můžete vybrat ruční nebo elektrický a podle principu mletí tříštivý nebo s mlecími kameny.

Doba čtení: 3 minuty

Průvodce kuchyňskými spotřebiči: výhody a nevýhody klasického kávovaru

Váháte, jaký přístroj na přípravu kávy si pořídit? Překapávaná káva ve srovnání s espressem není tak silná a hodí se spíše pro pití ve větších objemech. Jak vybrat vhodný kávovar?

Doba čtení: 3 minuty

Průvodce kuchyňskými spotřebiči: Jak vybrat espresso?

Možná si chcete před svátečním hodováním vybavit kuchyni, možná máte v úmyslu potěšit někoho blízkého praktickým dárkem. V našem průvodci vám poradíme s výběrem.

Doba čtení: 5 minut