Hlavní navigace

Dopřejte si křišťálově čistý bazén bez chloru

Sdílet

Komerční sdělení: Bazén se dnes pomalu stává standardem každé zahrady a zahrádky. Koupací sezóna je už za dveřmi a jak jistě víte, o vodu v bazénu je třeba pečovat.  Ti zkušenější a chytřejší z nás využívají šetrnou bezchlorovou chemii, ti dobrodružnější čistí bazénovou vodu chlorem a otrlí jedinci neváhají použít savo.

Komerční sdělení: Bazén se dnes pomalu stává standardem každé zahrady a zahrádky. Koupací sezóna je už za dveřmi a jak jistě víte, o vodu v bazénu je třeba pečovat. 

Ti zkušenější a chytřejší z nás využívají šetrnou bezchlorovou chemii, ti dobrodružnější čistí bazénovou vodu chlorem a otrlí jedinci neváhají použít savo.

A právě nerozumnější variantu v podobě bezchlorové chemie dnes nabízí náš sesterský server KupDnes.cz se skvělou slevou 44 %. Za pouhých 1050 Kč získáte sadu bazénové chemie bez chloru na celou sezonu (pokud tedy nemáte na zahradě „pětadvacítku“ s osmi dráhami).

Nemáte bazén? Vyberte si nějaký veřejný v našem katalogu bazénů. Anebo si aspoň přečtěte náš starší tématický článek Čuráte do bazénu?

Speciál: Kondiční plavání

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).