Hlavní navigace

Dětská festivalová škola v rámci festivalu Letní Letná

Hledáte kreativní prázdniny pro své dítě? Pošlete ho do cirkusu! Ale ne do obyčejného, ale přímo na festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. V jeho rámci bude probíhat Letní festivalová škola pro děti LETNÍ LETŇÁK. Ve dnech 18.-31. 8. nabídne Letní Letňák dětem ve věku 6 až 15 let možnost kreativně strávit volný prázdninový čas.
Redakce 29. 7. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Hledáte kreativní prázdniny pro své dítě? Pošlete ho do cirkusu! Ale ne do obyčejného, ale přímo na festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. V jeho rámci bude probíhat Letní festivalová škola pro děti LETNÍ LETŇÁK.

Ve dnech 18.-31. 8. nabídne Letní Letňák dětem ve věku 6 až 15 let možnost kreativně strávit volný prázdninový čas.

Pod vedením zkušených a kvalitních lektorů a pod dohledem profesionálního pedagogického dozoru je pro děti připraven pestrý program – výroba loutek a masek, malování, zpívání, žonglování.

KL20

Naučené dovednosti děti využijí v závěrečném divadelním představení, které společně nacvičí. Program zpestří workshopy a procházky pořádané Národní galerií a návštěvy dětských divadelních představení festivalu Letní Letná.

Letní letňák poskytne dětem příjemný a aktivně strávený čas a rodičům pomůže vyřešit otázku, jak zabavit děti o prázdninách. Festival i škola se konají v inspirativním prostředí Letenských sadů, přinášející pocit volnosti uprostřed hlavního města.

Podrobnosti najdete zde: Letní festivalová škola pro děti

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).