Hlavní navigace

Adresář Kam pro bedýnky byl aktualizován

28. 7. 2010

Sdílet

Adresář Kam pro bedýnky, který si již stáhlo více než 11 000 návštěvníků portálu Bio-info.cz, byl aktualizován o nové bedýnkové systémy. Adresář Kam pro bedýnky tak dnes obsahuje kontakty na 35 farmářů a bioklubů, kteří v České republice provozují tak zvané bedýnkové systémy – dodávky čerstvých zemědělských produktů přímo konečným zákazníkům.

Adresář Kam pro bedýnky, který si již stáhlo více než 11 000 návštěvníků portálu Bio-info.cz, byl aktualizován o nové bedýnkové systémy.

Adresář Kam pro bedýnky tak dnes obsahuje kontakty na 35 farmářů a bioklubů, kteří v České republice provozují tak zvané bedýnkové systémy – dodávky čerstvých zemědělských produktů přímo konečným zákazníkům.

Chcete čerstvé zboží? Navštivte FARMÁŘSKÉ TRHY

Přehled všemožných farmářských, venkovských a dalších trhů, pravidelně aktualizované termíny, sortiment, články k tématu…

Adresář byl v červenci 2010 aktualizován o kompletní profil tří bedýnkových systémů:

  • Bedýnky z Poodří: Ovoce/zelenina, Byliny a koření, Květiny, med, brambory. Nabízí Zahradnictví Poruba s.r.o., Ke Skalce 2184/23, Ostrava – Poruba, http://www.ovoce-licka.cz/, odběrné nísto v Zahradnictví Poruba.
  • Biobedýnky Liberec: Ovoce a zelenina. Nabízí pan Hynek Hruška, Pod Dračím kamenem 99, 460 14 Liberec, www.poddracim­kamenem.cz/bi­obedynky
  • Mléčná bedýnka paní Čapkové: výrobky z kozího mléka nabízí paní Čapková v Brně a Náměšti nad Oslavou, více na www.ekokoza.cz.

Aktualizovaný adresář je možné prohlížet zde nebo stáhnout zde.

Čtěte téma: Zapojte se do bedýnkování

Štve vás mizerná nabídka ovoce a zeleniny v obchodech? Chybí vám domácí produkce? Chcete mít jistotu čerstvé dodávky? Pak jste ideální kandidát do zařazení do bedýnkového systému.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).