Hlavní navigace

Tradiční farmářské trhy na Kulaťáku

Na Kulaťáku bude farmářský trh i Festival ambasád

Po úspěchu předchozích akcí – festivalu asijských chutí zemí ASEANU a afrických trhů, chystají letos pořadatelé tradičního farmářského trhu na Kulaťáku další zážitek plný exotických potravin, chutí a vůní.

24. 5. 2016 14:04
Doba čtení: do minuty

Farmářské trhy se ruší kvůli počasí

Někteří pořadatelé farmářských trhů se rozhodli vzhledem k silnému větru preventivně zrušit prodej v nejbližších dnech.

Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy: tipy na advent a Vánoce

Adventní a vánoční farmářské trhy chystají vedle tradičního sortimentu vánoční nabídku: ryby, ingredience na bramborový salát, vánoční dekorace, cukroví, pečivo i drobné dárky pro radost.

Doba čtení: 3 minuty

Zabijačkové hody na farmářských trzích

Farmářský trh na Kulaťáku připravil na sobotu zabijačkové pochoutky. Další týden bude pro změnu ve znamení květin a dýní.

17. 10. 2013 15:20
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy provoní bylinková slavnost

V Praze i dalších městech najdete během týdne a zejména v sobotu řadu farmářských trhů. Na Jiřáku navíc chystají slavnost Bylinky, koření a čaje. Na Náplavku ale tentokrát nechoďte.

28. 8. 2013 9:00
Doba čtení: 3 minuty

Jahody a letní ovoce provoní farmářské trhy

Sladké, měkké, šťavnaté… takové jahody slibují farmáři. Budou totiž české a čerstvé. Žádné skleníky, dlouhá doprava a skladování. Obarvené a provoněné sluncem jsou i třešně a meruňky.

20. 6. 2013 17:56
Doba čtení: 3 minuty

Hana Michopulu dává ochutnat kuchařku. V sobotu na farmářském trhu na Kulaťáku

Druhý díl Receptů z farmářského trhu vyšel první jarní den. Nyní si můžete knihu prohlídnout, koupit, ale i otestovat v sobotu 8. června na farmářském trhu na Kulaťáku v pražských Dejvicích. „Místo autogramiády v knihkupectví dávám totiž kuchařku radši rovnou ochutnat,“ zve čtenáře serveru Vitalia.cz i všechny zájemce Hana Michopulu.

5. 6. 2013 10:42
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kulaťáku se nekonají

V sobotu 25. května byste Farmářské trhy na Kulaťáku hledali marně. Bude tu jiná akce. Tuto sobotu se trhy na Praze 6 bohužel nekonají. „Přenechali jsme a musíme říct, že rádi, Kulaťák akci Bambiriáda 2013 jakožto prezentaci občanských sdružení dětí a mládeže a středisek volného času,“ vysvětlují pořadatelé trhu.

22. 5. 2013 20:35
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské květinové trhy na Kulaťáku mimořádně i v pátek

Na pátek 17. a sobotu 18. května  připravují pořadatelé trhu na Praze 6 na Kulaťáku farmářské květinové trhy. Po oba dva dny bude klasický trh doplněný o bohatou nabídku bylinek, sazenic, koření, řezaných a hrnkových květin, aranží atd. Přijďte si po „zmrzlých mužích“ vybrat rostliny na svou zahrádku.

14. 5. 2013 10:27
Doba čtení: 1 minuta

Farmářský trh na Kulaťáku: Dubnové trhovinky

Přiblížil se konec dalšího měsíce a s ním přicházejí další Trhovinky z farmářského trhu na Kulaťáku. Pořadatelé pro návštěvníky připravili několik speciálních akcí a hostů. Na co se tedy koncem dubna a v první polovině května můžete těšit? Sushi na Kulaťáku, sobota 27. dubna Pro velký úspěch se na trh již po třetí vrací šéfkuchař světového formátu Marek Hora (Pražský kulinářský institut), aby pro vás připravil své sushi speciality.  Marek Hora působil ve více japonských restauracích v Praze a…

25. 4. 2013 22:43
Doba čtení: 2 minuty

Velikonoční farmářské trhy na Kulaťáku

Jako již tradičně i tento rok se uskuteční na Bílou sobotu, tj. 30. března, Velikonoční farmářské trhy na Kulaťáku. I přesto že to tak letos zatím nevypadá, jsou Velikonoce jarními svátky, a proto bude na Kulaťáku k dostání velikonočně jarní sortiment. Tip: Velikonoce na farmářských trzích Na co se tedy můžete na velikonočním Kulaťáku těšit?

27. 3. 2013 11:42
Doba čtení: 1 minuta

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde. FARMÁŘSKÉ TRHY VELKÝ PÁTEK Farmářské tržiště Jiřák Na Jiřáku se můžete těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky ve velikonočních dílnách.

26. 3. 2013 10:55
Doba čtení: 4 minuty

Velikonoce na farmářských trzích

Už v průběhu týdne najdete rozšířený velikonoční sortiment i na farmářských trzích. Nejbohatší nabídka čeká návštěvníky v pátek a v sobotu. Podívejte se kde.

26. 3. 2013 9:00
Doba čtení: 4 minuty

Farmářské trhy na Kulaťáku zahájily sezónu 2013

Otevřel další z velkých tradičních farmářských trhů v Praze. A návštěvníci se už evidentně nemohli dočkat. Návštěvnost na Kulaťáku trhala rekordy.

11. 3. 2013 10:44
Doba čtení: 1 minuta

Kulaťák je zpět a začíná čtvrtou sezónu

Farmářský trh na Kulaťáku se těší na všechny milovníky kvalitního jídla, dobré atmosféry a dobrých lidí letos poprvé v sobotu 9. března. Co nového vás první farmářskou sobotu čeká? Jaro nesměle ťuká na vrátka a jaro jarem dělají kvítka, proto jsou pro vás přichystány primule, tulipány nebo narcisy za bezkonkurenční ceny…

6. 3. 2013 13:18
Doba čtení: 3 minuty

Farmářské trhy na Kulaťáku otevírají 9. března

Po dvouměsíčním zimním odpočinku vstoupí v sobotu 9. března Farmářské trhy na Kulaťáku do čtvrté sezony.  Tento rok již začátkem března zaplní Kulaťák na Praze 6 prodejci z celé České republiky, aby znovu nabídli své produkty návštěvníkům, kteří se již nyní těší na kvalitní a čerstvé zboží. „I letos se trhů zúčastní tradiční a lety ověření prodejci, ale zároveň jsme pro návštěvníky připravili několik novinek. Oproti loňskému roku, ve kterém jsme si dali za cíl rozšíření sortimentu a počtu…

10. 2. 2013 20:45
Doba čtení: 1 minuta

Farmářský trh na Kulaťáku začíná letos v březnu

GALERIE – Tradiční trh na Vítězném náměstí v Praze 6, tedy tzv. Kulaťáku, momentálně spí. Jeho pořadatelé jsou ale přesto v plné práci. Chystají se na novou sezonu.

23. 1. 2013 13:05
Doba čtení: 1 minuta

Farmářský trh na Kulaťáku začíná letos v březnu

Tradiční trh na Vítězném náměstí v Praze 6, tedy tzv. Kulaťáku momentálně spí. Jeho pořadatelé jsou ale přesto v plné práci. Chystají se na novou sezonu. Kulaťák se uložil k zimnímu spánku a v plné své kráse a síle se k zákazníkům opět vrátí v březnu. Zimní spánek však neznamená, že budou spát i organizátoři. Ti budou pilně pracovat na vylepšeních, abyste mohli i v letošní sezóně nakoupit své oblíbené produkty a cítili se při tom alespoň tak dobře, jako v té minulé. Organizátoři se těší na jaře…

23. 1. 2013 12:56
Doba čtení: 1 minuta

Adventní Farmářský trh na Kulaťáku nabídne pečené kaštany od italského hosta

Na druhém Adventním trhu se představí partnerské město MČ Praha 6 Roncegno Terme. Toto severoitalské městečko představí ve dvou stáncích své regionální produkty (jablečný mošt, marmelády, sýry, salámy, špek, bylinné směsi, aromatické soli, bylinné sprchové šampony a mýdla, bylinné koupelové oleje).

6. 12. 2012 13:18
Doba čtení: 1 minuta

Adventní Farmářské trhy na Kulaťáku začínají zítra

Pravidelné farmářské trhy na Praze 6, jedny z největších a nejoblíbenějších u nás, rozšiřují o adventu termíny i sortiment.  Adventní farmářské trhy na Kulaťáku jsou klasické farmářské trhy doplněné vánočním sortimentem. V prodeji budou kromě standardních potravin také vánoční cukroví, vánoční stromky, adventní věnce, vánoční ozdoby a dekorace, drobné umělecké předměty od mladých tvůrců sdružených na Fler.cz.

29. 11. 2012 13:37
Doba čtení: 3 minuty

Zabijačkové hody na farmářském trhu na Kulaťáku

Druhý listopadový trh na Kulaťáku  se koná 10. listopadu 2012 a nabízí zabijačku, ale taky pivo na zapití, český česnek a husy a kachny na svatého Martina. Zabijačkové hody na Kulaťáku stánek č. 50 Ve spolupráci s uzenářstvím pana Sváčka pro vás tuto sobotu pořadatelé připravili klasický zabijačkový sortiment.

8. 11. 2012 14:25
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kulaťáku připravují zabijačku, sushi i Advent

Farmářské trhy v pražských Dejvicích pokračují i nadále. Prodejce najdete na Kulaťáku i těsně před Štědrým dnem. Farmářské trhy na Kulaťáku pokračují i v listopadu jako dosud, každou sobotu od 8 do 14 hodin. V sobotu 10. 11. na Kulaťáku proběhnou zabijačkové hody. K dostání bude velké množství vepřových pochoutek. Těšit se můžete na ovárek, jelita, jitrnice, prejt, tlačenku a možná bude i guláš a mnoho dalšího. Atmosféru doplní harmonikář Pavel Mucha.

6. 11. 2012 8:00
Doba čtení: 1 minuta

Novinky se na Kulaťák momentálně nevejdou

Oblíbený farmářský trh na Kulaťáku je každou sobotu zcela plný. I tuto sobotu, 6. října, koná se tradiční trh na Vítězném náměstí alias Kulaťáku na Praze 6. „Tento týden pro návštěvníky bohužel žádnou novinku nemáme,“ říkají pořadatelé, „není to však proto, že bychom neměli zájemce anebo že bychom nehledali další zajímavý sortiment. Je to tím, že i díky návštěvníkům jsou trhy na Kulaťáku tak oblíbené, že jsou úplně plné a není kam nové prodejce dávat.“

Doba čtení: 1 minuta

Vinobraní na Kulaťáku

Slunce začíná po své letní jízdě slábnout, ale velká část jeho energie je uschována ve vinných hroznech, ze kterých začínají naši vinaři připravovat lahodné moky a slunko stáčet do lahví. Přijďte ochutnat plody jejich práce na Kulaťák, kde se v sobotu 22. září koná první Vinobraní na Kulaťáku. Budete mít možnost koštnout burčák několika odrůd i barev, víno z různých oblastí a to vše zajíst klobáskami, okurkami a pochutinami, které k vínu tak nějak patří. K tomu všemu vám zahraje cimbálovka Duo…

20. 9. 2012 13:09
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy - na Kulaťák připluje velryba!

V sobotu 15. 9. budete mít možnost ochutnat dobroty ze skoro velryby!  Obří halibut se valí na Kulaťák. V sobotu přivezou rybáři z Rybníkářství Pohořelice na farmářský trh halibuta o váze cca 100 kg! Tohoto giganta budou porcovat přímo před vašimi zraky a rovnou ho grilovat společně se zeleninou.

14. 9. 2012 10:54
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kulaťáku v chalupářském stylu a v záplavě květin

Již tuto sobotu 8. září se farmářské trhy v Dejvicích promění v podzimní zahradu.  V rámci Podzimního květinového trhu budou mít návštěvníci možnost pořídit si na své zahrádky či do bytů květy s nádechem podzimu. Tuto sobotu bude zároveň k běžnému nákupu nebo k nákupu květin vařit své speciální chalupářské menu ministr životního prostředí Tomáš Chalupa společně se šéfkuchařem Radkem Příhonským.

6. 9. 2012 8:00
Doba čtení: 2 minuty

Farmářské trhy na Kulaťáku mají nový web. Líbí?

Farmářský trh na dejvickém Kulaťáku během prázdnin nezahálel. Co je tu nového? V letních měsích jel sice Kulaťák v prázdninovém rytmu, ale již od zítřka, 1. září, prodejce najdete na Praze 6 zase každou sobotu od 9 do 14 hodin. Více:Farmářské trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. 9. každý týden.

31. 8. 2012 8:59
Doba čtení: 1 minuta

Farmářské trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. 9. každý týden

Konec prázdnin je tu, dovolené máme pomalu skoro všichni za sebou a v tento čas, kdy je spíše smutno, přichází jedna z těch veselejších zpráv. Trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. září každou sobotu! O trhu: Farmářské trhy na Kulaťáku Autor: Farmářské trhy na Kulaťáku, Praha Novinky na Kulaťáku 1. září 2012

31. 8. 2012 8:48
Doba čtení: 1 minuta

Farmářský trh na Kulaťáku nabídne borůvky. V krabičce na doma nebo rovnou na lívancích

Minule borůvky v Jeseníku zmokly a na trh nedorazily, tuto sobotu budou! Poprvé letos přijedou na Farmářský trh na Kulaťáku borůvky trhané přímo v jesenických lesech.Borůvky měly být už na minulém trhu, ale zmokly a nedaly se sbírat, tentokrát je vše v pořádku, takže se těšte tento týden na fialové jazyky!

26. 7. 2012 17:43
Doba čtení: 1 minuta

Letní provoz na Kulaťáku

Farmářský trh na Kulaťáku pokračuje, jen farmářů bude přes prázdniny méně. Během prázdnin se Praha vylidňuje a všichni jsme rádi, když se můžeme jet koupat nebo na chalupu anebo prostě kamkoliv vypadnout. Tato situace se samozřejmě odráží i na návštěvnosti na trzích i na kapacitě farmářů. Proto se ï pořadatelé Farmářského trhu na Kulaťáku rozhodli, že během prázdnin trh trochu zeštíhlí. Trhy se v červenci a srpnu konají každou druhou sobotu a počet farmářů na nich bude omezený.

26. 7. 2012 17:34
Doba čtení: 1 minuta