Hlavní navigace

Farmářské trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. 9. každý týden

31. 8. 2012

Sdílet

Konec prázdnin je tu, dovolené máme pomalu skoro všichni za sebou a v tento čas, kdy je spíše smutno, přichází jedna z těch veselejších zpráv. Trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. září každou sobotu! O trhu: Farmářské trhy na Kulaťáku Autor: Farmářské trhy na Kulaťáku, Praha Novinky na Kulaťáku 1. září 2012

Konec prázdnin je tu, dovolené máme pomalu skoro všichni za sebou a v tento čas, kdy je spíše smutno, přichází jedna z těch veselejších zpráv. Trhy na Kulaťáku jsou již od soboty 1. září každou sobotu!

O trhu: Farmářské trhy na Kulaťáku

Novinky na Kulaťáku 1. září 2012

Zahrada s chutí – stánek č. 24

Tuto sobotu přijede milý a usměvavý Tomáš Valek, jehož specialitou jsou sazenice drobného bobulového ovoce ( maliny, ostružiny, borůvky, rybízy, ale i méně známé druhy jako rakytníky, klanopražka, či kustovnice) a také bylinky všeho druhu, včetně stevie sladké, popřípadě léčivky a jedlé rostliny vhodné do interiérů a pro podzimní sezonu připravuje prodej ovocných stromků.

Klobáskové království – stánek č. 68

Klobásky ze zvěřiny dovezené přímo až z království kde jsou klobásky doma. Přijďte ochutnat klobásky vyvážené chuti s bylinkami i bez nich, ale vždy z dobré zvěřiny.

Vinařství Krist / Milotice – Burčák – stánek č.46

BURČÁÁÁÁÁKKK!!! Ano už to začíná! První výdobytky vinic, první zkvašené nápoje nám nekompromisně přinášejí konec léta. Dejte po kaléšku a těšte se na krásné babí léto a ještě hezčí podzim!

Přečtěte si: Jak poznat dobrý burčák a vyhnout se patokům

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).