Hlavní navigace

Farmářské trhy na Kulaťáku otevírají 9. března

10. 2. 2013

Sdílet

Po dvouměsíčním zimním odpočinku vstoupí v sobotu 9. března Farmářské trhy na Kulaťáku do čtvrté sezony.  Tento rok již začátkem března zaplní Kulaťák na Praze 6 prodejci z celé České republiky, aby znovu nabídli své produkty návštěvníkům, kteří se již nyní těší na kvalitní a čerstvé zboží. „I letos se trhů zúčastní tradiční a lety ověření prodejci, ale zároveň jsme pro návštěvníky připravili několik novinek. Oproti loňskému roku, ve kterém jsme si dali za cíl rozšíření sortimentu a počtu…

Po dvouměsíčním zimním odpočinku vstoupí v sobotu 9. března Farmářské trhy na Kulaťáku do čtvrté sezony. 

Tento rok již začátkem března zaplní Kulaťák na Praze 6 prodejci z celé České republiky, aby znovu nabídli své produkty návštěvníkům, kteří se již nyní těší na kvalitní a čerstvé zboží.

„I letos se trhů zúčastní tradiční a lety ověření prodejci, ale zároveň jsme pro návštěvníky připravili několik novinek. Oproti loňskému roku, ve kterém jsme si dali za cíl rozšíření sortimentu a počtu stánků, se letos chceme zaměřit na gastronomii. Prostě chceme víc vařit, abyste se mohli po nákupech dobře najíst a odpočinout,“ říkají pořadatelé.

Na novou sezonu připravují na Kulaťáku rovněž tematické trhy, ať už to budou akce, které se osvědčily v loňském roce, jako např. Květinový trh, Zabijačka na Kulaťáku či Adventní trhy, tak i z brusu nové. „Moc se na vás těšíme a věříme, že i letos bude Kulaťák příjemným místem, kam se budete rádi každou sobotu vracet,“ vzkazují pořadatelé návštěvníkům.

O trhu: Farmářské trhy na Kulaťáku

Kdy a kde začínají další farmářské trhy v celé ČR se dozvíte v článku Farmářské trhy 2013: první termíny exkluzivně na Vitalia.cz.

Připravili jsme pro vás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).