Hlavní navigace

Úvaly hledají farmáře pro prodej na trzích

24. 2. 2011

Sdílet

O farmářské trhy je velký zájem, mezi zákazníky jsou oblíbené, ale zorganizovat je není jednoduché. Zjistil to i pořadatel v Úvalech u Prahy. Jan Patsch chce v Úvalech otevřít celoroční farmářské trhy pod střechou. „Vše potřebné mám připravené, tak, abych mohl v březnu otevřít. Narazil jsem však na nečekaný problém,“ obrátil se na redakci serveru Vitalia.cz. Tím problémem je nedostatek zájemců o prodej.

O farmářské trhy je velký zájem, mezi zákazníky jsou oblíbené, ale zorganizovat je není jednoduché. Zjistil to i pořadatel v Úvalech u Prahy.

Jan Patsch chce v Úvalech otevřít celoroční farmářské trhy pod střechou. „Vše potřebné mám připravené, tak, abych mohl v březnu otevřít. Narazil jsem však na nečekaný problém,“ obrátil se na redakci serveru Vitalia.cz. Tím problémem je nedostatek zájemců o prodej.

„Přestože se všude dozvídám, jaký je o trhy ze strany farmářů zájem, tak mně se z cca sedmdesáti oslovených ozvali pouze čtyři a z toho nikdo se zeleninou, masem, mlékem apod.,“ popisuje pan Patsch.

S potížemi ohledně zajištění prodejců na farmářské trhy se potýkalo a potýká podle našich informací více pořadatelů.

„Šlo to postupně,“ říká o shánění prodejců pořadatel Holešovického farmářského trhuVíce…

Pokud se podaří prodejce sehnat, trhy v Úvalech se budou konat na náměstí Arnošta z Pardubic. Provoz by měl být celoroční, z počátku každou středu a sobotu.

Pořadatel má k dispozici celkem 520 m2 prodejní plochy a prodejcům nabízí nadstandardní zázemí, suterénní prostory pro případné uskladnění zboží, vytápění, sociální zařízení. Zásobování a parkování v místě je bez problémů.

„Datum otevření je těžké určit, protože technicky je vše připravené a mohu začít ihned,ale záleží na zájmu prodejců,“ říká Jan Patsch.

Máte-li zájem o prodej v Úvalech nebo nějaký dobrý tip, kontaktujte prosím pořadatele (mail: 775416882@sez­nam.cz, tel: 775 416 882).

Najdou se farmáři pro Úvaly?

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).