Hlavní navigace

Internet vám pomůže i s hubnutím

5. 3. 2012

Sdílet

Přijďte si nechat poradit na zítřejší Bussiness Tuesday tipy a triky na řadu věcí, které vám zjednoduší život a ušetří spoustu starostí a času. Jde o drobné pomocníky – například jednoduché programy a webové stránky, které vylepšují každodenní život. Pomáhají s organizací úkolů, s úpravou fotek, s hubnutím, zdravým životním stylem, vařením, či se čtením zajímavých článků, s domlouváním schůzek…

Přijďte si nechat poradit na zítřejší Bussiness Tuesday tipy a triky na řadu věcí, které vám zjednoduší život a ušetří spoustu starostí a času.

Jde o drobné pomocníky – například jednoduché programy a webové stránky, které vylepšují každodenní život. Pomáhají s organizací úkolů, s úpravou fotek, s hubnutím, zdravým životním stylem, vařením, či se čtením zajímavých článků, s domlouváním schůzek…

Programy pomohou i se stresem z práce

Své triky prozradí Petr Koubský, což je odborník, který žije již léta ve spokojeném těsném vztahu s digitálními technologiemi. Kromě toho se dozvíte například, že sice všechno hotovo mít opravdu nebudeme nikdy, ale dá se slušně naučit, abychom od toho kýženého stavu byli stále v rozumné vzdálenosti. Jak si organizovat čas, úkoly, práci a vůbec život? Jaké jsou potřeba metody, nástroje a přístupy? O tom účastníkům Bussiness Tuesday zase bude přednášet Tomáš Baránek, který založil a vede vydavatelství Jan Melvil Publishing.

To všechno ještě mnohem víc se dozvíte na zítřejší akci Bussines Tuesday, která se koná 6. března 2012 od 18 hodin (registrace od 17:30 hodin) v Pricewaterhou­seCoopers, v Kateřinské ulici číslo 40, na Praze 2. Podrobnější program najdete zde.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).