Hlavní navigace

Farmářské tržiště na Jiřáku začíná už tuto sobotu, Náplavka v únoru

23. 1. 2013

Sdílet

Od soboty 26. ledna 2013 zahajuje letošní pravidelný provoz farmářské tržiště Jiřák na Praze 3. Zatím jsou jisté soboty, další prodejní dny budou záviset na počasí. „Pokud se budou denní teploty pohybovat okolo nuly či nad nulou, zahájíme od 26. 1. farmářské tržiště na Jiřáku v plném provozu – tedy ve středy, pátky i soboty,“ říkají pořadatelé z o.s. Archetyp. „Pokud budou větší mrazy (nižší denní teploty než –5 °C), zrušíme trhy ve všední dny a ponecháme jen soboty.“ Pouze soboty v případě…

Od soboty 26. ledna 2013 zahajuje letošní pravidelný provoz farmářské tržiště Jiřák na Praze 3.

Zatím jsou jisté soboty, další prodejní dny budou záviset na počasí. „Pokud se budou denní teploty pohybovat okolo nuly či nad nulou, zahájíme od 26. 1. farmářské tržiště na Jiřáku v plném provozu – tedy ve středy, pátky i soboty,“ říkají pořadatelé z o.s. Archetyp. „Pokud budou větší mrazy (nižší denní teploty než –5 °C), zrušíme trhy ve všední dny a ponecháme jen soboty.“ Pouze soboty v případě trvalých mrazů volí pořadatelé z toho důvodu, že sobotní trh je kratší a jak zboží, tak i prodejci a zákazníci tak snad zimu vydrží…

Aktuální informace a případné změny sledujte na stránkách pořadatele.

O trhu: Farmářské tržiště Jiřák

Náplavka od února

Druhý trh tohoto pořadatele, Náplavka na Praze 2, začne pravděpodobně od soboty 16. února 2013. „Pokud bude v únoru stabilně okolo nuly, jsme schopni začít i sobotu předtím, čili ještě dřív, ale to bychom dali vědět na webu, i na facebooku,“ upřesňuje Jiří Sedláček z o. s. Archetyp.

O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce

Pokud chcete mít jistotu, že o nic nepřijdete a nic neprošvihnete, můžete si také zdarma objednat náš hlídač farmářských trhů. Jak to funguje? Vše potřebné zjistíte zde:

hlidac_trhu_zima

Kdy a kde začínají první farmářské trhy z celé ČR se dozvíte v článku Farmářské trhy 2013: první termíny exkluzivně na Vitalia.cz.

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).