Hlavní navigace

Farmářské trhy: Velikonoce na Jiřáku a Náplavce

26. 3. 2013

Sdílet

Pořadatelé farmářských trhů na Jiřáku a na Náplavce srdečně zvou všechny příznivce farmářských trhů na Velikonoce na těchto dvou populárních pražských tržištích.  V pátek probíhá program na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Můžete se těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky v našich velikonočních dílnách.

Pořadatelé farmářských trhů na Jiřáku a na Náplavce srdečně zvou všechny příznivce farmářských trhů na Velikonoce na těchto dvou populárních pražských tržištích. 

V pátek probíhá program na Jiřáku a v sobotu na Náplavce. Můžete se těšit na divadélko pro děti, možnost nakoupit všechny důležité suroviny na pondělní pomlázku a naučit se rozličné velikonoční zvyky v našich velikonočních dílnách.

V pátek 29. března 2013 bude program především pro děti – ukázka řemesel a dětské dílny pletení pomlázek a malování vajíček. Takže si i městský kluk může odnést vlastnoručně upletenou pomlázku na pondělní koledu. Program pro děti doplní Divadlo 2 Buchet se svým představením „Aby vás beránek nepokakal“, představení, které se věnuje velikonočním tradicím.

O trhu: Farmářské tržiště Jiřák

O trhu: Farmářské tržiště na Náplavce

Sobotní Náplavku na Bílou sobotu 30. března 2013 oživí muzika The Brownies a samozřejmě také dětské velikonoční dílny. Děti si budou moci vymalovat dřevěné velikonoční ozdoby, ozdobit si kraslici nebo velikonoční perníčky a uplést pomlázku. Nebude chybět ani u dětí oblíbené malování na obličej.

Tip: Velikonoce na farmářských trzích

Na Jiřáku i Náplavce o Velkém pátku i Bílé sobotě můžete nakoupit bílá vajíčka, nádivku, uzené maso, jehněčí, hovězí a drůbeží maso, jarní zeleninu, květiny, bylinky a velikonoční pečivo a spoustu dalších potravin především z malých rodinných farem a od prvovýrobců. Nebudou chybět ani krásné květinové a rukodělné dekorace do bytu a na zahradu.

Připravili jsme pro vás:

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).