Hlavní navigace

Farmáři na koupališti

22. 6. 2011

Sdílet

Přijďte začátek prázdnin oslavit se svými farmáři! V Karlových Varech jsou farmářské trhy přátelské dětem. Pořadatelé Městských farmářských trhů na chystali na čtvrtek 30. června speciální Farmářský trh přátelský dětem. Z důvodu nedostatku místa u městské tržnice, kde se trhy pravidelně konají – více) se vytratil původním záměr osvěty zdravého životního stylu pro rodiny s dětmi. Organizátoři našli řešení v podobě Farmářského trhu přátelského dětem, který se bude konat v poslední školní den, 30.…

Přijďte začátek prázdnin oslavit se svými farmáři! V Karlových Varech jsou farmářské trhy přátelské dětem.

Pořadatelé Městských farmářských trhů na chystali na čtvrtek 30. června speciální Farmářský trh přátelský dětem. Z důvodu nedostatku místa u městské tržnice, kde se trhy pravidelně konají – více) se vytratil původním záměr osvěty zdravého životního stylu pro rodiny s dětmi. Organizátoři našli řešení v podobě Farmářského trhu přátelského dětem, který se bude konat v poslední školní den, 30. 6., od 13 hodin v areálu koupaliště Rolava.

Děti tu projdou zkouškou farmářské odvahy – bude se odehrávat jak ve vodě, tak na suchu.

I farmáři soustředí pozornost na děti. Kromě sezónního ovoce a zeleniny, zdravého mléka a jogurtů a pro zdraví prospěšných ryb se děti mohou těšit i na spoustu druhů cukrářských výrobků a jiných dobrůtek.

Pro toho, kdo nebude mít chuť na sladké, nebude chybět ani něco na grilování. Celým odpolednem Vás bude provázet herečka Chebského divadla Diana Toniková.

Přijďte oslavit se svými farmáři den, kdy začínají prázdniny.

Farmářské zboží i ve středu

Městské farmářské trhy v Karlových Varech se pravidelně konají 1× měsíčně v pátek před Městskou tržnicí ve Varšavské ulici.

Z důvodu velké poptávky zákazníků po čerstvých a kvalitních produktech se pořadatel, KV CITY Centrum, rozhodl jednat s farmáři o další spolupráci. Po mnoha jednáních došlo k dohodě s panem Zajíčkem ze Selského dvora, který bude pravidelně každou středu nabízet své mléčné výrobky (mléko, jogurty, sýry, tvaroh) na tržišti ve Varšavské ulici. Jedná se i s dalšími farmáři, hlavně zelináři, kteří by se k mlékaři připojili a nabídli výhradně českou zeleninu a ovoce.

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).