Hlavní navigace

Tip: Chystáte se na vánoční trhy do Německa?

19. 11. 2010

Sdílet

Naši němečtí sousedé Vánoce „umí“. Jestli máte v úmyslu vyrazit na výlet za vánoční atmosférou právě k nim, mohl by se vám hodit praktický rozcestník. Slavnostně vyzdobené ulice, trhy, koncerty pod širým nebem. Na vaši návštěvu čeká více než 2500 vánočních trhů. Mapu a informace najdete zde: www.cometogermany.com

Naši němečtí sousedé Vánoce „umí“. Jestli máte v úmyslu vyrazit na výlet za vánoční atmosférou právě k nim, mohl by se vám hodit praktický rozcestník.

Slavnostně vyzdobené ulice, trhy, koncerty pod širým nebem. Na vaši návštěvu čeká více než 2500 vánočních trhů. Mapu a informace najdete zde: www.cometoger­many.com

Za vánoční atmosférou

O tom, že česká a moravská města mají v adventním obdobísvůj půvab, není pochyb. Připravili jsme pro vás několik pozvánek na Vánoční trhy v ČR a budeme se těšit na vaše tipy.

Jak se na vánoční svátky připravují naši sousedé? Přinášíme vám inspiraci na adventní výlety zejména do Německa a do Rakouska. Najdete je ve speciálu Zpráva o stavu Vánoc – Za vánoční atmosférou do zahraničí.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).