Hlavní navigace

Tip: Chystáte se na vánoční trhy do Německa?

Redakce

Naši němečtí sousedé Vánoce „umí“. Jestli máte v úmyslu vyrazit na výlet za vánoční atmosférou právě k nim, mohl by se vám hodit praktický rozcestník. Slavnostně vyzdobené ulice, trhy, koncerty pod širým nebem. Na vaši návštěvu čeká více než 2500 vánočních trhů. Mapu a informace najdete zde: www.cometogermany.com

Doba čtení: 1 minuta

Naši němečtí sousedé Vánoce „umí“. Jestli máte v úmyslu vyrazit na výlet za vánoční atmosférou právě k nim, mohl by se vám hodit praktický rozcestník.

Slavnostně vyzdobené ulice, trhy, koncerty pod širým nebem. Na vaši návštěvu čeká více než 2500 vánočních trhů. Mapu a informace najdete zde: www.cometoger­many.com

Za vánoční atmosférou

O tom, že česká a moravská města mají v adventním obdobísvůj půvab, není pochyb. Připravili jsme pro vás několik pozvánek na Vánoční trhy v ČR a budeme se těšit na vaše tipy.

Jak se na vánoční svátky připravují naši sousedé? Přinášíme vám inspiraci na adventní výlety zejména do Německa a do Rakouska. Najdete je ve speciálu Zpráva o stavu Vánoc – Za vánoční atmosférou do zahraničí.