Hlavní navigace

První zmrzlinová továrna Fruitisimo u nás

[Tisková zpráva] FRUITISIMO GROUP otevřelo ve Fashion Arena Outlet Center Fruitisimo Ice Cream Factory, továrnu na zmrzlinu.

Sdílet

Zmrzlina. Tuto lahodnou mraženou pochoutku, která chutná snad všem, netřeba představovat. Každý má svou oblíbenou chuť, jeden má rád ovocné dřeně, jiný dává přednost smetanové, někdo preferuje čokoládovou, jiný vanilkovou nebo oříškovou. Nedostatkem obliby tato dobrota rozhodně netrpí.

Rájem pro milovníky zmrzliny se může stát první provozovna Fruitisimo Ice Cream Factory, továrna na zmrzlinu, kde se před zraky návštěvníků vyrábí čerstvá zmrzlina z těch nejlepších ingrediencí. Originální koncept  otevřel v pražském outletovém centru Fashion Arena Outlet Center řetězec Fruitisimo group a prodejní pult nabízí tak široký výběr, že nevíte, kterou ochutnat dříve.

Jahodová, mango, oříšková, belgická čokoláda, řecký jogurt s medem, či exkluzivní pistáciová, ze všech zmrzlin přímo sálají skutečné ingredience. Celý koncept je navíc zaměřen na rodiny a je maximálně přátelský k dětem i jejich rodičům. Kromě nabídky oblíbených dětských zmrzlin a výborné kávy zde naleznou i dětský koutek s hračkami, je možné si objednat  narozeninovou party s vystoupením klauna, či se přímo seznámit s tím, jak se vlastně zmrzlina vyrábí.

Rozzářená očka a totálně zapatlaná pusinka, to je kombinace, která provází konzumaci zmrzliny nejmenšími strávníky. To ohromné potěšení, když smí poprvé ochutnat lahodnou, chladivou pochoutku je pro ně (i rodiče) nezapomenutelné. Právě proto myslí nová Ice Cream Factory ve Fashion Areně především na malé návštěvníky a celá provozovna je pro malé hosty uzpůsobena. „Byli bychom moc rádi, kdyby se k nám rodiče s dětmi naučili chodit a představovali jsme pro ně časem místo zábavy,“ vysvětluje Tomáš Lichtenberg, jednatel společnosti Fruitisimo group, a dodává: „Do budoucna chceme naše narozeninové MENU rozšiřovat a připravovat pro děti nejrůznější překvapení. Jsme si dobře vědomi, jak je někdy obtížné najít s malými dětmi vhodné místo, kde si rodiče v klidu vychutnají kávu či zmrzlinový pohár, proto jsme naši provozovnu uzpůsobili tak, aby byla opravdu „baby-friendly“. Kromě dětského koutku nabízíme také různé vychytávky v nápojovém lístku, jako například malé capuccino pro děti (samozřejmě bez kávy), jenž je podobné tomu, které má maminka, a mnoho dalšího. Důležité je také zmínit fakt, že naše zmrzlina je vyrobená bez přídavku vody, rostlinných tuků a umělých přísad, jedná se o poctivou, italskou zmrzlinu.“

Kromě nejrůznějších druhů zmrzlin bude v Ice Cream Factory Fruitisimo také možnost nechat si vyrobit svou vlastní zmrzlinu na zakázku a provozovna chystá také nejrůznější akce pro zákazníky v podobě dnů „all you can eat“ či akcí 1+1 pohár zdarma.

Pražské outletové centrum Fashion Arena Outlet Center je největším outletovým centrem v České republice a nabízí po celý rok rozmanitý sortiment značkového zboží – od klasického a sportovního oblečení, přes obuv a doplňky, kosmetiku, hračky, až po vybavení domácností – za ceny minimálně o 30 – 70 % nižší oproti nabídce běžných obchodů. V nabídce jsou dokonce obchody s  jízdními koly nebo fitness vybavením Olpran nebo kvalitní koupelnový textil a povlečení světoznámých značek Vossen a Billerbeck. Díky pestré nabídce sortimentu obchodů si v outletu vybere to „své“ opravdu každý, a že je z čeho vybírat! Vždyť po dokončení druhé fáze výstavby se nabídka rozšířila na bezmála stovku obchodů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).