Hlavní navigace

Seriál Láska 2011

Loni se na tomto místě objevila věta: Začíná rok 2010. Tento letopočet také dostal do názvu tehdy nový seriál. Nyní je mu už rok, číslice v letopočtu i názvu se změnila, ale stále platí: Náš seriál hledá současný pohled na příběhy současných lásek; na vztahy naší doby, na nás samé. Hledáme podoby Lásky 2011.

Máte-li výjimečný a silný příběh lásky, o který se chcete podělit, napište nám na adresu laska2010@vitalia.cz.

Deset rande za jeden večer

Jste single a už vás to nebaví? Tak zkuste toto: za večer deset protějšků a všichni chtějí to, co vy – vztah. Pár otázek, žádná trapná ticha. Nudným schůzkám naslepo je konec.

Doba čtení: 5 minut

K čemu muž, když jsou tu erotické pomůcky

„Já chci lásku, oni jen sex. K tomu přece chlapa nepotřebuju!“ tvrdí některé ženy. Vibrátory a další stimulátory nakupují na internetu, návštěva sexshopu jim připadá nepatřičná.

Doba čtení: 6 minut

Kolik milenek je moc?

Milenka je adrenalin, shodují se muži. Ale všeho moc škodí. „Bojím se, aby to neprasklo. Ani ne tak doma, ale aby se holky nedozvěděly jedna o druhé,“ říká jeden ze záletníků.

Doba čtení: 5 minut

Vsaďte se, že o erotických snech své ženy víte houby!

Pokud ženy sní o erotice, je to podle ženských časopisů nejčastěji sex na pláži při západu slunce s neznámým svalnatcem. Zapomeňte na to. Sexuální sny žen jsou úplně jiné. A drsné.

Doba čtení: 7 minut

Jakpak je dnes u vás doma? aneb Manželské večery po x letech

Bavíme se, nudíme se, milujeme se, lezeme si na nervy? Jak vypadají běžné večery běžných párů? Jak se mění v průběhu let, s přibývajícími dětmi, pracovními povinnostmi, kily a vráskami?

31. 5. 2011 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Příjemné tlachání o ničem je v manželství důležité!

I v případě volného času záleží na proporcích! Ideálem není ani vztah typu „jedno tělo, jedna duše“, ani ten, v němž se partneři znají pouze ze žloutnoucích svatebních fotografií…

31. 5. 2011 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Partner se nemyje a smrdí

Lze říct šetrně: Páchneš, jdi se umýt? Většina lidí k tomu nenajde odvahu a vztahy, v nichž jeden z partnerů má potíže s hygienou, končí rozchodem.

Doba čtení: 6 minut

Harašení na VŠ: kafe se slizounem a sprosťárny na přednášce

Pokud profesor osahává studentku pod pohrůžkou vyhazovu od zkoušky, je celkem jasné, že ji sexuálně vydírá. Co když ji ale „jen“ pozve na kávu? Určit hranice obtěžování není lehké.

Doba čtení: 4 minuty

Zezadu slečna, zepředu – pravda. Do kdy je žena atraktivní?

FEJETON – Originální varianta rčení: „Zezadu lyceum, zepředu muzeum,“ vystihuje stav, který prostě jednoho dne přijde. Ta ženská by vlastně ještě celkem ušla – kdyby nebyla tak stará…

Doba čtení: 3 minuty

Muži orgasmus nesehrají

„Bylas?“ otázka, která naštve po milování snad každou ženu. V odpovědi „Jasně, čtyřikrát,“ muž neslyší ironii a ve své fantazii začne tančit vítězný tanec gorilího alfasamce.

Doba čtení: 6 minut

Ideální manžel je Pišta Hufnágl

Ideál je skvělý ukazatel směru, avšak zcela nesmyslný cíl. Hlavně ženy ale mívají sklon míchat sny a realitu. „Že já jsem si nevzala Pištu Hufnágla, Frantu, Honzu…!“ sní i po letech.

Doba čtení: 6 minut

Dvojice, které se shodnou na financích, jsou přírodní úkaz

Společná kasa, nebo každý za své? „S páry, které se shodnou na tom, jak nakládat s financemi, se setkávám v poradně asi tak často, jako veterinář s dvouhlavými telaty,“ tvrdí psycholog.

Doba čtení: 7 minut

Manželství s Ukrajinkou - kalkul? A z čí strany?

„Buď budeš poslouchat, nebo táhni, odkud jsi přišla,“ slýchá Natálie. Hledají si čeští muži ženy z Východu, protože jsou „poslušnější“ než Češky? A proč si berou Ukrajinky Čechy?

Doba čtení: 7 minut

Výměna milenek: Dcera místo matky

Muž mezi dvěma ženami. Citově i věkově. Manželka je o deset let starší než on, milenka zase o deset mladší. Na tom by nebylo nic pikantního, kdyby nešlo o matku a její dceru.

Doba čtení: 5 minut

Je náš sexuální život (alespoň) uspokojivý?

Sex je pro nás důležitý; podle průzkumu pro muže víc, jak se tak nějak dalo čekat. Mohl by ale být mnohem lepší – třeba kdyby o něm některé uměly mluvit a někteří při něm zase mlčet.

Doba čtení: 5 minut

Matka s penisem? Transsexuálka stojí před rozhodnutím

Psychicky muž, anatomicky žena, navíc matka dítěte. Má na ně brát ohledy, když uvažuje o změně pohlaví? Má do toho jít? Jak společnost přijme přeoperovaného transsexuála?

Doba čtení: 6 minut

Jak říct kamarádce: Spím s tvým mužem?

„Neměli bychom spát s partnery přátel,“ říká klasik, „jenže jak se dostat k partnerům nepřátel?“ Spí s mužem kamarádky a zároveň jí je vrbou a rádkyní. Odsouzeníhodné?

Doba čtení: 5 minut

Žena ve zlaté kleci

Žijeme v konzumní společnosti a jsme tudíž posuzováni podle toho, co znamenáme, kde bydlíme a co vlastníme. Jaká je cena za život v luxusu?

Doba čtení: 5 minut

Syndrom raněné laně

Nejsnadnějším úlovkem pro muže na lovu je prý žena čerstvě po rozchodu s partnerem nebo ta, která má ve vztahu problémy. Raněná laň je lehká kořist.

8. 3. 2011 0:00
Doba čtení: 5 minut

Moje žena je mimozemšťan

Těšili jste se na dítě a teď to u vás vypadá jako po výbuchu atomové bomby. Nezažíváte vlnu štěstí, ale bezmoc a vztek. Za všechno může ten malý vetřelec. Nebo snad ne?

Doba čtení: 4 minuty

Chci žít svůj život, dcera mi vyčítá přítele

„Jsi horší než táta! Nenávidím tě!“ ječela na mě devatenáctiletá dcera a ve vzteku po mně dokonce hodila příbor. Co jsem udělala tak hrozného? Chtěla jsem zase žít.

Doba čtení: 5 minut

Pozor, hubnu a ty budeš taky!

Nejhorší chlap je takový, který nedostal najíst, tvrdily už naše babičky. Jenže co když žena chce zpět své štíhlé křivky a muž její snahu bojkotuje? Na dusno je zaděláno.

Doba čtení: 4 minuty

Jsme neplodní, nekomentujte to

Neplodnost ničí každý sedmý partnerský vztah. Tak moc se snažíte a chcete, až z toho začnete „blbnout“. A okolí se na vás dívá skrz prsty, jste divní, když pořád nemáte dítě.

Doba čtení: 5 minut

Když už se vám v sexu nedaří

Už to dávno není ono. Dřív se před vámi partnerka téměř schovávala, nyní dělá vše možné, aby bylo alespoň ve středu třeba. Taky byste byli rádi – ale nejde to. Čím to může být?

Doba čtení: 4 minuty

Starší žena, mladý muž - je to problém?

Platí i dnes, že muž by měl být starší než žena? Existuje vůbec ideální věkový rozdíl mezi partnery? Psychologové na to dokonce mají vzoreček. Vejdete se do šablony?

Doba čtení: 6 minut

Oddělené ložnice: pohoda, nebo průšvih?

Chrápání, rozdílné biorytmy, pláč kojence, komfort vlastní postele, ale i vzájemné odcizení můžou být důvodem oddělených ložnic. Jenže nestanou se pak z partnerů jen spolubydlící?

Doba čtení: 6 minut

Čas je nepřítel sexu, ale ne milování

Závidím dvojicím starých lidí, kteří se vedou láskyplně za ruce, jednají spolu s úctou a porozuměním. Jak to jen dokázali? Pochopili, že hledání ideálu je nesmysl a že láska není boj?

Doba čtení: 6 minut

Myslím to s vámi dobře

„Podívej, kam ses pod mým vedením dostala,“ užívá si roli spasitele. Rodině připadá spíš jako diktátor. Každoročně ji nutí přijímat předsevzetí, jejichž plnění důsledně vyžaduje.

4. 1. 2011 0:00
Doba čtení: 6 minut

Partner tráví Vánoce s narkomany. Je to konec vztahu?

Před pěti lety přišel o práci. Dopadl na dno a změnil žebříček hodnot. Od té doby odmítá slavit Vánoce. „Už ten konzum nesnesu,“ říká. Jeho žena to ale nechce pochopit.

21. 12. 2010 0:00
Doba čtení: 6 minut

Manželova rodina mi zprotivila Vánoce

Patnáct let jsou spolu a přesně tak dlouho tráví Štědrý den s jeho matkou a sestrami. Což jí vadí. Letos se rozhodne situaci radikálně vyřešit.

Doba čtení: 6 minut