Hlavní navigace

Když už se vám v sexu nedaří

Sdílet

 Autor: Isifa.cz
Už to dávno není ono. Dřív se před vámi partnerka téměř schovávala, nyní dělá vše možné, aby bylo alespoň ve středu třeba. Taky byste byli rádi – ale nejde to. Čím to může být?

Únava a stres

Ráno brzo do práce, večer pozdě z práce, k tomu deprese z toho, že stejně nestíháte. Doma rozjívené děti, nevyvenčený pes a možná přítomnost tchyně. A navrch ještě představa očekávaného sexuálního výkonu.


Autor: SXC

Raději zapadnete k televizi a s lahváčem v ruce usnete.

Řešení: Nechte potomky doma, vyrazte na víkend na chatu, nebo ještě lépe do nějakého malého hotýlku nebo penzionu, kde je příjemné atmosféra. Žádná těžká jídla, žádná přemíra alkoholu, spíš obnova vašeho sexuálního zeměpisu. Objevujte zase svá těla, udělá vám to dobře tělesně i duševně.

26 procent Čechů se domnívá, že doma masturbují ve větší míře než jejich kamarádi. Jak na to přišli, se zjistit nepodařilo. 

Pilulky mohou škodit

Pokud berete nějaké léky, zeptejte se lékaře, zda to nemá vliv na sexuální apetit. Nestyďte se, lékař je taky jen člověk, mnohdy má podobné potíže sám. Antidepresiva a léky na vysoký tlak mohou ovlivňovat libido.

Řešení: Léky dobrat, poté se poradit s lékařem. Třeba vám pomůže i pověstná viagra, potravní doplňky inzerované, kam se podíváte, vám neuškodí, ale pomohly málokomu. Možná psychicky.

Zhruba 47 procent žen si přeje, aby jejich partner byl sexuálně výkonnější.
Se sexuálním výkonem partnera je 38 procent žen nespokojeno.

Buďte čistí a voňaví


Autor: Isifa.cz

Zanedbaný zjev, propocené prádlo, tepláky. Ani u jednoho partnera taková vizáž nepůsobí sexy. K tomu pivní výpary podtržené výbornou česnečkou z hospody Na růžku. Možná by s vámi šla profesionálka, ale také ze čtvrté cenové skupiny.

Řešení: I doma to chce být čistí a aspoň trochu voňaví. Pak budete mít radost i z vůně živočišné, až se pustíte do milostných hrátek a vaše milostné feromony okouzlí na rozdíl od „rumíčku lékařského“ vaši partnerku.

Více než třetina ruských mužů uvedla, že mytí před stykem u nich nepřipadá v úvahu, po styku zamíří do koupelny každý čtvrtý. Prvními reakcemi po aktu je zapálení si cigarety a napití se z pivní či jiné lahve. 

Neaktivní partnerka

Pokud si partnerka zvykla, že veškerou aktivitu vyvíjíte jen vy a vaší povinností je pokaždé ji plně uspokojit, je to špatně. Takové hrátky rozhodně nepřitahují, stává se z toho stereotypní robota.

Řešení: Oba do toho musíte vložit všechno. Nebojte se zeptat, co ji vzrušuje a přiznejte to také. Možná budete překvapeni, že vaše tajná přání a její touhy jsou totožné. Jen stud vám zabránil je rozvinout a uplatnit. Budete překvapeni, k jakým výkonům ji přiměje touha vás plně upokojit.

Neuvěřitelných 33 procent Nizozemců si bere za manželku ženu, se kterou se poprvé vyspali. 

Únava materiálu a kila navíc


Autor: SXC

Čas se nedá zastavit a organismus stárne zrovna tak jako každý jiný materiál. Málokdy se v téhle oblasti dá říci, že čím starší, tím lepší. Co jste v posteli zvládli po dvacítce, je kolem padesátky už jen snem.

K tomu se druží i přibývání na váze. S nadváhou už není sex takový, jaký býval, při velké obezitě se mu začnete vyhýbat záměrně.

Řešení: Pravidelné cvičení, vhodná strava a pozor na alkohol a nikotin. Ty způsobují, že jde erekce do háje. A to přece ve svých letech ještě nechcete.

Nejhůře na tom jsou v milování nadváhoví Američané, sice by se rádi zapojili do hry, ale tukové polštáře a cukrovka jim v tom brání. Také u nás kardiovaskulární choroby sužují stále více mužů nedostatečnou nebo i žádnou erekcí. Daleko lépe jsou na to Asiati nebo severské národy. 

Postelový ložnicový stereotyp

Kde jsou ty časy, kdy jste řádili v koupelně, na kuchyňské lince, na podlaze. O veřejných místech nemluvě. Ale poslední dobou stále stejná postel, stále stejná pozice.

Řešení: Zjistěte, zda to na kuchyňské lince není pořád stejně hezké jako před lety. Udělejte si pěkný večer, slavnostně se oblékněte a vyrazte do nějakého penzionu jako milenci. Azylů pro páry je dost. Bude to trochu dobrodružné a zase vás to vrátí do starých kolejí. Pak vám nebudou doma vadit ani děti, pes a možná snesete i tchyni.

Italové jsou vyhlášenými milovníky, nejvíce mužů do 30 let provozuje sex v autě. Britové jsou zase vyhlášení milováním na veřejnosti. 70 % dotázaných to již někdy zkusilo, či to mají v plánu. Pokud lze věřit výzkumu, Češi rozhodně nepohrdnou sexem na hospodských záchodcích.

Jak jste na tom vy? Stereotypní nadváhoví nemytí manželé a milenci, nebo vám chuť a zájem nechybí bez ohledu na věk?

Autor článku

Vším, čím jsem prošel v žurnalistice, jsem byl rád, a nebylo toho málo. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).