Hlavní navigace

Velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz

18. 5. 2009

Sdílet

Fotíte? Fotíte rádi? Žijete zdravě, nebo se o to alespoň pokoušíte? Právě pro vás je určena velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz o poukázky do Centra trvalého zdraví Cordeus. Po celé jaro a část léta nám můžete zasílat fotografie do čtyř soutěžních kategorií.

Soutěž je určena naprosto všem zájemcům bez rozdílu věku. Do každé kategorie může jeden soutěžící zaslat maximálně pět fotografií, snímky však může zaslat i do všech čtyř kategorií najednou (maximálně tedy 20 snímků pro všechny kategorie dohromady).

Velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz již byla ukončena! Podívejte se na vítězné snímky.

Kategorie fotosoutěže

Rodina a vztahy – tato kategorie je určena zejména nastávajícím maminkám. Hledáme nejzajímavější fotografii z ultrazvukového vyšetření plodu.

ultrazvuk

Zdraví a medicína – v této kategorii uspěje nejlépe ten, kdo zašle fotografie zobrazující totálně nezdravý způsob života. Snímky by měly být z reálného života, nikoli „nahrané“.

Grilování

Sport a relax – vítězem této kategorie se stane autor nejoriginálnější fotografie jakéhokoli aktivního pohybu, ať už jde o sport nebo relaxování.

Sport-relax-Outdoor (sport)-cyklistika

Zdravá výživa –  do této kategorie očekáváme nejlákavěji vyfocené vlastnoručně připravené pokrmy. Nezapomeňte přidat i recept.

bio test

Podrobnosti o fotosoutěži najdete v Pravidlech soutěže.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).