Hlavní navigace

Velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz

Fotíte? Fotíte rádi? Žijete zdravě, nebo se o to alespoň pokoušíte? Právě pro vás je určena velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz o poukázky do Centra trvalého zdraví Cordeus. Po celé jaro a část léta nám můžete zasílat fotografie do čtyř soutěžních kategorií.
Redakce
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Soutěž je určena naprosto všem zájemcům bez rozdílu věku. Do každé kategorie může jeden soutěžící zaslat maximálně pět fotografií, snímky však může zaslat i do všech čtyř kategorií najednou (maximálně tedy 20 snímků pro všechny kategorie dohromady).

Velká fotosoutěž serveru Vitalia.cz již byla ukončena! Podívejte se na vítězné snímky.

Kategorie fotosoutěže

Rodina a vztahy – tato kategorie je určena zejména nastávajícím maminkám. Hledáme nejzajímavější fotografii z ultrazvukového vyšetření plodu.

ultrazvuk

Zdraví a medicína – v této kategorii uspěje nejlépe ten, kdo zašle fotografie zobrazující totálně nezdravý způsob života. Snímky by měly být z reálného života, nikoli „nahrané“.

Grilování

Sport a relax – vítězem této kategorie se stane autor nejoriginálnější fotografie jakéhokoli aktivního pohybu, ať už jde o sport nebo relaxování.

Sport-relax-Outdoor (sport)-cyklistika

Zdravá výživa –  do této kategorie očekáváme nejlákavěji vyfocené vlastnoručně připravené pokrmy. Nezapomeňte přidat i recept.

bio test

Podrobnosti o fotosoutěži najdete v Pravidlech soutěže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).