Hlavní navigace

Soutěž o opravdový sportovní zážitek

19. 4. 2010

Sdílet

 Autor: BOOTCAMPS
Dobrovolně podstupují namáhavý intenzivní tréninkový program, sahají si na dno, ale prý to stojí za to. Přidejte se k nim a vyhrajte poukaz na „pravý“ bootcamp!

Soutěž byla ukončena!

„Original bootcamp“ je vyvrcholením soutěžních akcí serveru Vitalia.cz pořádaných ve spolupráci se společností BOOTCAMPS, s nimiž jste se na našich stránkách setkávali od prosince minulého roku. Pod vedením profesionálních trenérů jste mohli běhat, jezdit na kole, začít s jógou nebo se dozvědět něco o výživě. Věřte, i tentokrát se máte nač těšit. 

bootcamp

Účastníky sportovního programu totiž třikrát týdně po dobu jednoho měsíce čeká trénink pod dohledem profesionálních trenérů. Každý trénink je pestrý a má jinak kombinované a dávkované aktivity, jako jsou například běh, kopce, různé překážky, dřepy, výpady, angličáky, sklapovačky, kliky, trénink v písku, trénink na schodech, medicinbaly, expandery, týmové hry, silová cvičení, balanční pomůcky, cvičení ve dvojicích a mnoho dalších.

Original bootcamp se koná v několika městech České republiky a můžete si vybrat z množství termínů. 

Jak se soutěže zúčastnit?

Šanci na výhru má každý, kdo se nám svěří se svým zásadním, popř. nejzajímavějším, nejvýraznějším nebo nejzábavnějším sportovním zážitkem. Pošlete nám do půlnoci 3. května 2010 na adresu soutez@vitalia.cz odstavec až dva na dané téma (rozsah 100 až 800 znaků včetně mezer) a vyhrajte poukaz na original bootcamp! Tři vylosované výherce pak uveřejníme na našich stránkách následující středu (5. května 2010).

Chcete vyhrát? Napište nám, jaký byl váš „NEJ“ sportovní zážitek!

Nezapomeňte uvést své jméno a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky uveřejnit.

Foto: BOOTCAMPS

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).