Hlavní navigace

Soutěž krása prsou - 2. kolo zná své výherce

2. 8. 2010

Sdílet

V druhém kole soutěže Krása prsou jste svým hlasováním určili tři snímky, které postoupí do velkého finále, v němž se utkají o hlavní cenu – iPhone. Galerii fotografií z druhého soutěžního týdne a výsledky hlasování najdete zde. Posílejte dál fotografie a vyhrajte iPhone nebo originální tričko No Silicone!

V druhém kole soutěže Krása prsou jste svým hlasováním určili tři snímky, které postoupí do velkého finále, v němž se utkají o hlavní cenu – iPhone.

Galerii fotografií z druhého soutěžního týdne a výsledky hlasování najdete zde.

Posílejte dál fotografie a vyhrajte iPhone nebo originální tričko No Silicone!

Soutěžní snímky 3. kola můžete hodnotit ve fotogalerii.


Plné výstřihy holek z plakátů ženou houfy žen pod skalpely estetických chirurgů. Na zákrok si šetří pošťačky či prodavačky. Dělají dobře? Ve speciálu Silikozy.cz se podíváme na prsa ze všech možných úhlů pohledu:

Soutěž Krása prsou – vyhrajte iPhone!

Jaká prsa jsou krásná? Vaše? Pošlete nám svoji fotografii nebo fotku své partnerky, ženy, přítelkyně… a vyhrajte nový iPhone!

Podívejte se na soutěžní fotky z minulého týdne a HLASUJTE pro ty nejkrásnější!

E-shop  – Trička No Silicone, 100 % Nature!

Pro ženy, které se nebojí jít „s ňadry na trh“, jsme připravili „natural“ trička. Můžete si je objednat v našem e-shopu a říct spolu s námi: Stop silikozám! No Silicone, 100 % Nature!

Anketa  – silikony, nebo natural?

Odpovězte na tři otázky a pomozte nám zjistit, jak v Česku vnímáme ňadra jako taková, potažmo ňadra, které tak docela nestvořila příroda.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).