Hlavní navigace

silikozy


Soutěž o trička – vyhlášení výsledků

Ve středu proběhla na serveru Vitalia.cz soutěž, v níž jste mohli získat naše originální trička No Silicone, 100 % Nature. Letní speciál Silikozy.cz zjišťoval, co všechno obnášejí plastické operace prsou, hledal příčiny i důsledky a vůbec pátrání v „kauze prsa“ rozjel všemi směry. Jak to dopadlo? Čtěte Silikozy.cz.

9. 9. 2010 11:48
Doba čtení: 1 minuta

Soutěž o tričko - 8. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 8: Mohou ženy, které podstoupily operaci prsou, kojit? a) ano, operace nemá na kojení vliv b) záleží na velikosti implantátů c) ne, kvůli operaci prsou kojit nemohou Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla!

8. 9. 2010 16:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 7. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 7: Může se pojišťovna podílet na úhradě operace i v případě zmenšení prsou? a) ano, jde-li o zmenšení ze zdravotních nebo kosmetických důvodů b) ano, jde-li o zmenšení ze zdravotních důvodů c) ne, pouze při zvětšení nebo rekonstrukci prsou

8. 9. 2010 15:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 6. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 6: Ve středověku se věřilo, že lékem na všechny neduhy včetně rakoviny a slepoty je: a) mateřské mléko b) Mariino mléko c) kořalka Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla!

8. 9. 2010 14:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 5. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 5: Který prs si údajně uřezávaly bájné Amazonky? a) levý b) pravý c) žádný Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla! Nápověda: Ňadra v historii: Co jsou ta prsa vlastně zač?

8. 9. 2010 13:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 4. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 4: Co je to mastopexe? a) antická nádoba ve tvaru ženského prsu b) pokles prsou c) modelace prsou Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla!

8. 9. 2010 12:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 3. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 3: Kam sahají počátky plastické chirurgie? a) do starověku b) do středověku c) do novověku Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla! Nápověda: Krvavá historie plastické chirurgie

8. 9. 2010 11:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 2. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 2: Je pro podstoupení operace prsou stanovena horní věková hranice? a) ano, 70 let b) ano, 80 let c) ne, není Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla!

8. 9. 2010 10:00
Doba čtení: do minuty

Soutěž o tričko - 1. otázka

Chcete vyhrát originální tričko serveru Vitalia.cz? Odpovězte na soutěžní otázku č. 1: V jakém případě se zdravotní pojišťovny mohou podílet na úhradě plastické operace prsou? a) operace ze zdravotních důvodů b) operace z kosmetických důvodů c) operace ze zdravotních i kosmetických důvodů Více o soutěži: Blesková soutěž o trička No Silicone, 100 % Nature Přečtěte si prosím pozorně pravidla!

8. 9. 2010 9:00
Doba čtení: do minuty

Pozor, pozor, blesková soutěž o trička!

Chcete na prsou nosit hrdý nápis No Silicone, 100 % Nature? Zkuste štěstí v naší jednodenní soutěži. Všechny otázky již najdete na serveru Vitalia.cz. Znáte správné odpovědi?

Doba čtení: 2 minuty

Soutěž Krása prsou zná vítěze. Kdo vyhrává iPhone?

Soutěž Krása prsou provázela po celé prázdniny letní speciál Silikozy.cz. V řadě článků jsme se nevěnovali jen kráse ženských ňader, ale zejména jsme pátrali po tom, co pro nás (nejen ženy) prsa znamenají. Naše pátrání se definitivně uzavřelo, stejně jako fotografická soutěž. V šesti týdenních kolech soutěže Krása prsou jste vybírali, která z fotografií postoupí do finále.

7. 9. 2010 23:31
Doba čtení: 2 minuty

Pro děti i dospělé, zboží z hmoty umělé

Letní Speciál Silikozy.cz končí. Dozvěděli jsme se, jaký máme vztah k silikonům? O komentář k výsledkům našich anket jsme požádali známého poradce pro rodinu a vztahy Petra Šmolku.

Doba čtení: 4 minuty

Finále soutěže Krása prsou - vyberte nejhezčí fotku

Děkujeme všem soutěžícím i hlasujícím, díky vám nyní můžeme představit fotogalerii finalistek. Najdete v ní devatenáct krásných žen (a jednu kozu domácí). Kdo vyhraje iPhone?

2. 9. 2010 10:25
Doba čtení: 1 minuta

Krása prsou - kompletní fotogalerie

Soutěž Krása prsou provázela po celé prázdniny letní speciál Silikozy.cz. V řadě článků jsme se nevěnovali jen kráse ženských ňader, ale zejména jsme pátrali po tom, co pro nás (nejen ženy) prsa znamenají. Příští týden se naše pátrání definitivně uzavře, stejně jako fotografická soutěž. V šesti týdenních kolech soutěže Krása prsou jste vybírali, která z fotografií postoupí do finále. Teď jsou finalistky konečně tady a vy můžete hlasovat: ZDE

31. 8. 2010 16:51
Doba čtení: do minuty

V 6. kole soutěže Krása prsou vyhrála Letní záležitost

Prázdniny i naše soutěž Krása prsou finišují. Těsně před koncem prázdnin vyhrála šesté kolo – a současně poslední před finále – symbolicky fotografie s názvem Letní záležitost. Soutěž je součástí letního speciálu Silikozy.cz, ve kterém – jak název „napovídá“ – se věnujeme problematice ňader, plastických operací, historii vnímání prsou, jejich onemocnění … Zajímají nás názory a zkušenosti odborníků i laiků. Prostě prsa ze všech úhlů pohledu; jejich krása, i nebezpečí s nimi spojené…

30. 8. 2010 12:03
Doba čtení: 1 minuta

Kuriozity z království výstřihů

Někomu připadá dost bizarní už jen představa, že si žena nechá „přešít“ poprsí. Co teprve, když to „potěšení“ váží dobrých osmnáct kilo! Kam až jsme to dopracovali v touze po dokonalosti? Podívejte se.

Doba čtení: 5 minut

V 5. kole soutěže Krása prsou zvítězil "Přírodní dekolt"

Soutěž Krása prsou je součástí letního speciálu Silikozy.cz, ve kterém – jak název „napovídá“ – se věnujeme problematice ňader, plastických operací, historii vnímání prsou, jejich onemocnění … Zajímají nás názory a zkušenosti odborníků i laiků. Prostě prsa ze všech úhlů pohledu; jejich krása, i nebezpečí s nimi spojené…

23. 8. 2010 12:37
Doba čtení: 1 minuta

Krása prsou - běží poslední kolo před velkým finále

Děkujeme všem, kteří nám poslali fotografie do soutěže. Podívejte se na snímky, které se probojovaly do posledního 6. kola a dostaly tak šanci na účast ve finálovém klání o iPhone.

23. 8. 2010 12:17
Doba čtení: 2 minuty

Krása prsou - 5. kolo

Do pondělního dopoledne máte poslední příležitost poslat vaše fotky! Soutěž o tričko nebo iPhone se pomalu blíží k finále, stejně jako speciál Silikozy.cz. Co jsme se o tématu dozvěděli?

Doba čtení: 3 minuty

Operace prsou na vlastní oči

FOTOREPORTÁŽ – Chirurg objede část dvorce skalpelem, pod prsním svalem si připraví místo pro implantát a po tři čtvrtě hodině se z propadlého hrudníku stane lákadlo mužských očí.

Doba čtení: 3 minuty

No Silicone - I muži už mají svá trička

V letním speciálu SILIKOZY.CZ se věnujeme – jak název „napovídá“ – problematice ňader, plastických operací, historii vnímání prsou, jejich onemocnění… Zajímají nás názory a zkušenosti odborníků i laiků. Prostě prsa ze všech úhlů pohledu; jejich krása, ale i nebezpečí s nimi nebo s jejich úpravami spojená. 

17. 8. 2010 15:17
Doba čtení: 1 minuta

Máme být sexy, nebo kojné?

Nechci svoje prsa časem najít někde u žaludku. Dítě přisáté na prsou je mi odporné. Tohle napsala redaktorka britského časopisu pro maminky a vyvolala tím obrovský rozruch.

Doba čtení: 5 minut

Nejkrásnější prsa 4. kola soutěže o iPhone!

Čtenáři Vitalie zvolili hlasováním vítěze již 4. kola soutěže Krása prsou. Nejvíce hlasů a postup do finále získaly: 1. místo – foto č. 1 – SPODNÍ PRÁDLO 2. místo – foto č. 2 – GREEN TITS 3. místo – foto č. 8 – DEKOLT Na nové soutěžní fotografie se můžete podívat ZDE a také hlasovat a co je nejdůležitější – posílat vaše snímky! Poslední týden pro přihlášení do soutěže právě běží – uzávěrka přihlášek do posledního kola končí v pondělí 23. 8. v deset hodin dopoledne!

16. 8. 2010 12:55
Doba čtení: 1 minuta

Když je žena bohyně

„Tělo mé ženy je prostě nádherné,“ napsal nám jeden čtenář a poslal fotografii do soutěže „Krása prsou“. Podívejte se na snímky minulého týdne a vyberte, který dekolt si zaslouží iPhone.

12. 8. 2010 15:29
Doba čtení: 1 minuta

Nahoře bez chodí jenom panny

V Africe jsou prsa jenom místo, kam se ženám ukládá tuk. Ani v Japonsku nikoho moc nevzrušují a místní krásky se poměřují podle délky nohou. A Jihoameričanky si vycpávají zadek namísto poprsí.

Doba čtení: 6 minut

Ňadra v historii: Křehké ženy v korzetu

Za kanálem La Manche, v alžbětinské Anglii, se ňadra a nahá těla objevovala spíše v literatuře. Autor: National Portrait Gallery, Londýn Alžběta I. Královna požadovala střízlivé oblečení a zdrženlivé sexuální chování. Tělo „slabé a křehké“ ženy bylo ukryto pod těžkými šaty s korzetem, který popíral existenci poprsí. Ve vyšších vrstvách musela chodit takto sešněrovaná již tříletá děvčátka.

11. 8. 2010 16:03
Doba čtení: 1 minuta

Vyberte nejkrásnější dekolt minulého týdne

Autor: eMDee Soutěž „Krása prsou“ pokračuje. Podívejte se na nejlepší fotografie minulého týdne a nezapomeňte hlasovat v anketě. Máte se také čím pochlubit? Pošlete nám svoji fotku a možná vyhrajete iPhone. Každý týden v pondělí vybíráme nejlepší snímky a vy z nich hlasováním vybíráte tři, které postoupí do velkého finále soutěže o iPhone.

10. 8. 2010 13:29
Doba čtení: 1 minuta

Nové fotografie v soutěži "Krása prsou"

Soutěž „Krása prsou“ pokračuje. Podívejte se na nejlepší fotografie minulého týdne a nezapomeňte hlasovat v anketě. Máte se také čím pochlubit? Pošlete nám svoji fotku a možná vyhrajete iPhone.

Doba čtení: 2 minuty

Rekonstrukce prsou mění ženám život

ROZHOVOR – Vítězství nad nemocí si v případě rakoviny prsu bere daň – část těla, která je zároveň symbolem ženství. Nadějí pro tyto onkologické pacientky je následná rekonstrukce prsu.

9. 8. 2010 0:00
Doba čtení: 6 minut

Z nulek k silikonovému poprsí

ROZHOVOR – „Kluci na mě volali ploštěnko, tak jsem si nechala v dospělosti zvětšit prsa,“ říká „siližena“, které její nové dvojky změnily život. Přiznání partnerovi ale nebylo jednoduché.

Doba čtení: 4 minuty