Hlavní navigace

Poslední šance vyhrát poukaz na sportovní kurz v hodnotě 1890 Kč!

1. 3. 2010

Sdílet

Už jen do dnešní půlnoci přijímáme fotografie s tematikou „sport a já“, které vás automaticky zařazují do slosování o poukaz na sportovní kurz – vital bootcamp. Nevíte, jaké fotky poslat? Inspirujte se ve fotogalerii, kterou vytvořili naši čtenáři.

Soutěž již byla ukončena! Kdo vyhrál?

Snad každý přišel někdy se sportem do styku, více či méně úspěšně, komicky, tragicky, nechtěně, nebo dokonce z donucení … A čím hůř vypadáme a dopadáme, tím větší je pravděpodobnost, že je poblíž nějaký dobrák s foťákem nebo mobilem. Máte povedenou fotku na téma SPORT A JÁ? Pošlete nám ji. 

poukaz Vital

Fotografie prosím posílejte elektronickou cestou na soutez@vitali­a.cz. Nezapomeňte uvést své jméno a obec, které budou v případě výhry uveřejněny na stránkách společnosti Internet Info. Soutěžní snímky je nutné zasílat ve formátu JPG, přičemž delší strana fotografie (snímky mohou být na výšku i na šířku) by neměla mít více než 1000 bodů.

Snímky posílejte do půlnoci 1. března 2010. Výherci budou vylosováni ze všech přihlášených fotografií splňujících podmínky soutěže a vyhlášeni ve středu 3. března 2010.

Po sportu odpočinek: Baňkování – příjemné týrání těla

Nevíte, co od které terapie čekat? Nahlédněte do našeho průvodce světem wellness.

Nachytali vás v pohybu – zákeřně, legračně, nebezpečně? Nebo se třeba chcete pochlubit svými sportovními výkony? Podívejte se, jak jsme na tom my v redakci a naši kolegové, rodiny a kamarádi:

O co se soutěží:

Možná jste někdy slyšeli o klasickém bootcampu. Parta lidí se pravidelně schází a pod vedením profesionálních trenérů si dává pořádně do těla. Někdo dokonce říká, že je to dril téměř vojenský. Vital bootcamp je odlehčenou formou tohoto kondičního tréninku. Vhodný je jak pro začátečníky, tak pro ty, kteří se cvičení delší dobu nevěnovali nebo si nejsou jisti svojí fyzickou zdatností. Bootcampy jsou vypisovány v řadě termínů, výherci si budou moci vybrat podle svých možností.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).