Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákony ignorující - Kd ví v koho, nebo co jste věřící?! Můj...

 • 26. 1. 2015 23:07

  Zákony ignorující (neregistrovaný) ---.enn.lu

  Kd ví v koho, nebo co jste věřící?!

  Můj Stvořitel, jediný a nestvořený Bůh, dal lidem práva nikým jiným nezadatelné i nezcizitelná. Mezi ně patří i právo na svobodu.

  SkoroDoktor vám tu svou rétorikou v předneseném tématu "měli jste šanci nebavit se o odbornosti, byl to čas určený pro zabývání se otázkou dobrovolnosti", plive do tváře. Plive vám do ní - stejně jako všechny další prostitutky organizované ve vládě vaší země a zabývající se správou vaších majetků a práv, správou celého území na kterém mají platit vaše pravidla - protože jste mu (jim) to dovolili a ještě se navíc i teď tváříte, že to nevidíte a nechápete.

  To že si právo na svobodu a svobodu samotnou, nedokážete obhájit, bude nakonec každému kdo vám ho upřel vyučtováno. Ale ani vy sami nejste bez viny, s právem jste obdrželi i moc právo prosadit či se ho alespoň snažit obhájit.

  Už přemýšlejte jak se zachovat za kritických situací, bude jich čím dál více a čím dál zoufaleji řešitelné, dá-li se dnešní stav světa ještě nazvat řešitelný. Rozhodně se beze změny přístupu jednotlivců k právům o které údajně stojí nezměnil v minulosti a nezmění ani v budoucnu.
  Spravedlnost, i v nejobyčejnějších věcech, bere velmi rychle za své. Pokud byste vůbec něco jako je spravedlivé řešení dokázali najít, když nevěříte záměru a vůli Stvořitele a i ten kousavý pocit toho co je správné a co ne v sobě neustále utlačujete víc a víc.

  Smrt. To je cesta většiny z vás.

  Co se týká Stvořitele či Pána, můžete říkát stokrát a komu chcete, že v něj věříte, vaše činy za vás vypovídají opak. Vždyť ani jeho dílo, v podobě vás samých a vašeho okolí nejste schopni náležitě ocenit a oslavit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).