Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Seti - "Právě je to o tom, co píšete. Tady...

 • 24. 1. 2015 9:30

  Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz

  "Právě je to o tom, co píšete. Tady krucinál fagot nejde o to neočkovat vůbec, ale o tu dobrovolnost, možnost odložení, individuální plán, odškodnění za nežádoucí účinky atd."

  Myslím, že je to zbytečné, jeho mozek není schopen přijmout tuhle variantu, pro něj je to černá nebo bílá. Důkazem budiž to, že jsem mu několikrát v minulých diskuzích psal, že nejsem principiálním odpůrcem veškerého očkování - marně.

  Prostě buďto jste "uvědomělý" (význam tohoto slova mu zřejmě uniká) občan, který poslouchá zákony a slepě věří "autoritám", nebo jste "ovce", která věří Strunecké. Běda, běda vám, kdyby vás napadla ta kacířská myšlenka, zda je vhodné píchnout hexavakcínu do několikaměsíčního kojence. To jste označen za anarchistu a vyvrhele a takové on tady ve státě nechce. Vždyť přece svoboda je otroctví a nevědomost je síla.

  On si vůbec neuvědomuje, že kdyby všichni vždy poslouchali zákony, tak tady nejspíš dnes ty své žvásty vůbec nepíše. Žili bychom v nějaké šílené diktatuře, kde na jedné straně by byly moudré autority vymýšlející zákony a na druhé "uvědomělí" občané, kteří by tyto zákony na slovo poslouchali.

  On to prostě NEPOCHOPÍ: "Vy pochopte, že to není problém pro právníky, ale pro odborníky."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).