Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Seti - "Můžete mi tedy vysvětlit proč tedy v zemích...

 • 24. 1. 2015 8:27

  Seti (neregistrovaný) ---.191.broadband4.iol.cz

  "Můžete mi tedy vysvětlit proč tedy v zemích kde do dětí ty "jedy" nemusejí píchat, to dělají dobrovolně a někdy i častěji než u nás?
  Asi nevíte, protože jinak byste takový argument nikdy nepoužil.
  Já vám to lehce vysvětlím. Škodlivost těch "jedů" ve vakcínách je tak zanedbatelná, že s tím prostě nemají problém. Ten problém si u nás vycucali z palce různí Vavrečkové, Strunecké, Elekové ......atd.
  Pak se toho chopili různé Candiglioty a podobní bojovníci, kteří bojují a ani nevědí proti čemu protože odborně na to nemají. Právníci si vymyslili problém a teď ho s nadšením řeší. Za hranicemi se jim kolegové jenom smějí.
  Předpokládáte tedy, že na západě žijí samí blbci, ke kterým jaksi ty vaše zaručené informace ještě nedorazily a nebo těm informacím (světe div se) nevěří."

  Tuhle demagogii a ubohé vkládání mi něčeho, co jsem netvrdil, vůbec nemá smysl komentovat. Jste ubohý troll. Kdysi bych vás politoval, dnes už mi nestojíte ani za to, takové jsem už litovat přestal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).