Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákony ignorující - To je jen první krok ty škodící nemoudrý...

 • 22. 1. 2015 13:23

  Zákony ignorující (neregistrovaný) ---.kakapo.dk

  To je jen první krok ty škodící nemoudrý (co si myslíš žes na to vyzrál) mezi ostatními poškozovanými nemoudrými.

  Dalším požadavkem bude, kromě finančního vyrovnání zainteresovaných osob (očkující, očkovaný), bez vměšování státu a soudobé justice (prostě se udělají pevná pravidla založená na statistice, podkladů je i dnes bez hlášení lekařů dostatek - mimochodem bych sebral licenci každému kdo nenahlásil alespoň jedno problematické očkování za deset let) to že lid této země bude profitovat (obdrží 100% zisku, patologové budou pracovat za minimální mzdu) z takových novodobě připravovaných chuťovek jako zisk za prodej orgánů lidí přinucených k eutanazii, dětí odebraných zlodějským státem které zemřou (a to vše bez ohledu na zemi kde se občané Česka budou nacházet a problémy je zastihnou).

  Vynucování těchto i dalších pravidel, s kterými vás jakožto občan mající právo určovat svému státu jaký má být a jaký ho požaduji, včetně vyhlášení nepřítelství a války, nebo alespoň pozastavení spolupráce a uvalení embarg na země poškozující práva našich občanů.
  Jestliže ty si myslíš, že máš právo žádat po státu něco a žádáš to, je na místě legitimní hovořit o občanské neshodě, jejímž vyústěním bude jednou, pokud nedojde ke změně, občanská válka.

  Píši to jen proto, že očkování je pro mne naprosto marginální problém (pokud stát - vlastností horších jako prodejná děva, odpudivá a nezdravá - zůstane "blahoskloný", k mému nepodrobení se a celkově k mému nezájmu o jeho nařízení a zcela ignorující jeho ubohý aparát vytvořený kolem) o kterém vůbec nehodlám diskutovat; ale milion podobných problémů a znásilnění již dohromady marginálními nejsou a rozhodně by je nikdo neměl přehlížet.
  Každý ať si najde co příjde problematické jemu samotnému, i když se pravděpodobně shodneme a kde komu profitujícího z dnešního uspořádání se to nebude líbit. Každý ať si uvědomí jak systém funguje a že kde nejsou problémy dnes, mohou být zítra a jaké má mechanismy na změnu. Prostě chci abyste si uvědomili že občanská válka bude, a pochopili to co nejdříve protože to zminimalizuje škody a možná nebudou ani ztráty na životech. je nás tu více táborů, záměrně stojích proti sobě i některé i proti státu a z každé koruny co státu odvete je vám ubližováno více a jste více stavěni zdánlivě proti sobě.

  Dospějte a prohlédněte. Bůh vám pomáhej a stůj při vás.
  Věřící v jediného a nestvořeného Boha, Stvořitele všeho a všech, uvědomte si, že to vůbec není jen problém světský, ale pozadí je mnohem temnější.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).