Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Argoran - Když už se tady v diskusi tolik píše...

  • 9. 1. 2015 15:39

    Argoran (neregistrovaný) ---.cust.termsnet.cz

    Když už se tady v diskusi tolik píše o dopravě, a v předchozím příspěvku o alkoholu za volantem. Jak je možné, že každý den porušují desítky tisíc řidičů zákon, a nic vůbec nic se jim nestane, zatímco s každým rodičem odmítajícím očkování je zacházeno téměř jako s teroristou. Ani případy teroristů se nedostávají k nejvyšším soudům.
    A rozdíl v riziku? Arogantní řidič může zavinit rozsáhlou havárii se smrtí desítek až stovek nevinných lidí, zatímco nenaočkované dítě nemůže ohrozit nikoho očkovaného, pokud ano, tak očkování nefunguje. Vyjímaje samozřejmě nonrespondery a jiná selhání očkování, kontraindikované a ostatní nenaočkované děti, kterých je ve vysoce proočkovaných populacích jako šafránu.

    K tomu "oznámení". Lékaři jsou vázáni povinnou mlčenlivostí. Jakmile někam něco oznamují, porušují mlčenlivost. Nejedná se o nic jiného než udání, které bylo dosud dobrovolné. Nyní je snaha o uzákonění. Neudáš? "Tak mi tě brutálně znásilníme, pak roztavíme olovo, potom dáme palečnice a nakonec železnou panenku." – říkali ve středověku. Neudáš? "Tak zaplať dva miliony." – říkají dnes. Pak peníze rozkradou, jdou do bordelu, kde znásilní prostitutku, ano znásilní, jak jinak, když je tam držena proti svojí vůli, pak se nechají svázat a mrskat bičíkem a důtkami zcela dobrovolně. To jsou ti páni zákonodárci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).