Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákony ignorující - Prosím vás ta vaše polemika je úplně k...

 • 9. 1. 2015 13:18

  Zákony ignorující (neregistrovaný) ---.tor-proxy.net.ua

  Prosím vás ta vaše polemika je úplně k ničemu. Vemte si jen třeba to jak to probíhá v nespokojených (nespokojenost je mnohem větší než se dozvíte z tisku a televize) státech Amerických.

  Vy si musíte najmout drahého (logicky již jen z principu popsaného dále) právníka a bojovat proti právníkům placeným státem (placených z ohromného balíku daní všech daňových poplatníků) abyste si něco vybojoval. To co lidé vybojují není zpravidla nic moc a trvá to roky.

  U nás je situace ohledně skupin navázaných na státní rozpočty občas ještě horší, o mafii soudců, právníků, lékařů nemá cenu mluvit protože budete stejně tvrdit že je to jen můj názor a výplod mé choré představivosti.

  Prostě tohle je téma jen pro hlupáky, kteří si nechtějí svoje práva patřičným způsobem udržet a hledají způsob jak mít alespoň naději na cosi lepšího, i když o ní ví že je falešná a dokonce i to že si to nechtějí sami sobě připustit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).