Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákony ignorující - Ještě k tématu školek a těch pitomostí nazvaných...

 • 9. 1. 2015 12:24

  Zákony ignorující (neregistrovaný) ---.torservers.net

  Ještě k tématu školek a těch pitomostí nazvaných dětské skupiny.

  Paní Candigliota, den před původním projednáváním zákona, uvedla v rozhovoru pro Parlamentní Listy (http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravnicka-Ligy-lidskych-prav-Stat-diskriminuje-neockovane-deti-Mame-tu-perverzni-system-Je-za-tim-korupce-ci-presvedceni-352935) jeden důležitý detail. Nemusí být důležitý pro každého a nevrhá ani žádné méně ošklivé odporné a hnusné světlo na stát, přesto může někdo zmlknout se svou kritikou, protože se ho problém zrovna teď nedotkne (pokud je to tak jak to paní Candigliota popsala a zůstane to tak).

  Uvedla, že vše se týká pouze dětí do tří let věku!

  P.S.
  Pro naivky. Dopadne to s vaším starším dítětem beztak podobně jak to dopadá v zákonem nepovoleném udávání neočkujících. Papír snese vše, ale pokud se podvoluje společnost tlaku úředníků kteří pro svůj tlak nemají žádnou podporu... Pokud vůbec je veřejnost ochotna akceptovat příkazy kohokoli, které jdou proti základu lidství...

  P.P.S.
  Tak se držte jediného a nestvořeného Boha se nebojící hloupí zbabělci (bojíte se jeden druhého). Tímto vás opět zdraví váš soused a spoluobčan, terorista a extrémista, ten co vám vyhlásil občanskou válku.

  A nezapomeňte, že i teď o vás váš Stvořitel pečuje (bez jeho milosti se budete chovat hůře zvířat, protože zůstanete zcela napospas mocnostem a démonům, i vlastnímu zlu) a čeká na ty co prozřou nebo alespoň na ty co jsou hodni dostat šanci prozřít a Boha nalézt. Ale zkuste zkřivit vlas někomu kdo mu náleží...!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).