Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákon ignorující - Nechci vám do toho kecat, ale to že...

  • 8. 1. 2015 21:01

    Zákon ignorující (neregistrovaný) ---.ip.as43289.net

    Nechci vám do toho kecat, ale to že dopravní provoz založený na pohybu v levé či pravé části vozovky je srovnatelný s tím že většina považuje či nepovažuje očkování za zásadní přínos pro zdraví si myslí tak zhruba tři lidé na celém světě. Je to celé, od základu, kravina až na půdu a zabývat se tím je kravina ještě větší.

    Ovšem svádět do podobné diskuse a myšlenkové stopy ostatní je velmi nezodpovědné a podle mých měřítek i trestné. Tváří v tvář bych vás na tak závažné téma nenechal diskusi vůbec rozvinout. Zavádíte, ohrožujete nás všechny - bohužel, ti pitomci politici se mohou zabývat i vašimi nesmyslnými konstrukcemi! Když už nic hodnotnějšího, doporučuji zůstat u prvního téma, které předložil pan Vavrečka.

    Ještě účelnější ale vidím, protože skauti se brzy stanou spolkem oočkovaných mrzáků, nasrat na stát a zahájit masivní občanskou neposlušnost a veřejně (ne tak inkognito jako to bylo doposud, nejlépe s transparenty a výsměšnou písní na rtech) pořádat každý víkend párty a výlety pro všechny neočkované děti (i ty oočkované chudáky, co jim zdraví neselhalo) co je jen rodiče pustí s nezodpovědnými individui hanobícími stát v každé větě v které stát vezmou do úst (výchova je důležitá, ale jsem proti extrémní frustraci ještě nedospělých jedinců - kór když vydím stav běžně dospěvších "dospělých", evidentně zakřiknutých duševních mrzáčků).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).