Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Zákony ignorující - To chce klid. To je jen jistě jen...

 • 8. 1. 2015 15:35

  Zákony ignorující (neregistrovaný) ---.anonymizer.ccc.de

  To chce klid. To je jen jistě jen narychlo dohodnutá zakázka s bratrskou USA (jakých bude do budoucna mnoho), která nutně potřebuje každý dolar. Vypadly jim tam teď narychlo miliony dávek vakcíny proti chřipce (i když se snaží lidem prodat jiný lék, který není vakcínou), které prohlásili pro tento rok za neúčinné (pravděpodobně po zahájení prošetřování těch 19 mrtvých lidí v Itálii a protože tuší že jejich lidé jsou na tom se zdravím ještě hůře).

  Otázka je lidi co uděláte. Necháte si kálet na hlavu, nebo podobně?

  K té školce a úlevě na dani. Opravdu si myslíte, že když vás stát každého okrade minimálně o 70% z toho co vytvoříte a zbytek vám laskavě dovolí užít dle vlastního uvážení, že byste na tu školku, bez buzerace a takovou jakou chcete, ze svého neměli? I tak se vás stát pokusí okrást zase o něco více aby na podobné zhovadilosti měl finance.
  Jediným rozumným řešením je, nenechat se okrást a vmanipulovat do hovadin co pro vás stát připravil.

  Jinak by to stát měl zavést konečně i na školy. Tím by konečně padla povinná školní docházka, která je zoufalá a s tím co chystají pro sexuální výchovu asi stejně podřežu ředitelku a stát mi půjde po krku. Takže to chce klid a připravit si pořádný kyj a kašlat na stát. Až se stát opravdu ozve, ať ss tím kyjem máte všichni pořádně natrénováno.

  Opravdu to chce ale klid. Fašisti nalevo, napravo. Otevřený válečný konflik může nastat kdykoli. Měli byste se chlapci (to jsou takové neškodné děti, které umí zatím jen pištět), zavčas vzpamatovat, protože teď se vám někdo snaží nařizovat pitominky, na které stačí dotyčnému důrazně vysvětlit že to tak nebude. Až nastoupí opravdová šikana (kterou i tímto uhýbáním přiživujete) a někdo vás postaví před skutečnost že buďto vezmete kvér a půjdete střílet tím správným směrem, nebo si rovnou můžete jít kopat hrob... Nepřeháním. Vše souvisí se vším. Nestačí ani poslat dotyčné k šípku (český zvyk jak se neangažovat a připadat si hrdině), když už přistoupíme k reakci, agrese, fyzické řešení je jediné akceptovatelné, je nutné zajistit neopakování podobné situace (přinejmenším na úrovni každého postiženého jednotlivce) a to za každou cenu.

  Zpět k dětem, nebojte se instruovat děti jak se sebrat a odejít, nenechat se zastavit, klidně zkopat doktora či učitelku, ale do té doby než se dokáží ubránit sami je to jen na vás.
  Já to například zvládal i bez školení již v předškolním věku, takže na tom nemůže být nic složitého (děti to mají v sobě a pokud cítí nebezpečí... dokáží pořádně "kousat"). Přitom jsem slušný člověk a nikdy jsem nikoho nenapadl bezdůvodně.
  Pochopitelně musíte jít svým dětem i příkladem a být jim oporou, tedy je chránit když si budou na chování konkrétních dospělých stěžovat. Čím dříve děti poštvete, zcela oprávněně, proti státu a vysvětlíte jim co je svoboda, tím dříve se můžete dočkat změny, možná až budete prababička či pradědeček... A dožijí se takového věku i vaše děti či vnoučata, pokud projdou očkováním. Povinost bránit svobodu máte vy, teď a tady!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).