Hlavní navigace

Názor k článku Novela vymáhá povinné očkování pokutami pro lékaře i školky od Jan Vavrečka - V souvislosti s tímto problémem a novelou zákona...

 • 8. 1. 2015 0:49

  Jan Vavrečka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  V souvislosti s tímto problémem a novelou zákona jsem se pokoušel zjistit, jaké je vlastně % imunologicky nechráněných dětí, které do školek a dětských skupin bez potíží mohou a které do nich z rozhodnutí našich politiků nesmí (nebo nebudou smět).

  Čtenáři si musí uvědomit, že proočkované dítě a imunologicky chráněné dítě - to je něco úplně jiného. Rizikové nejsou pouze neočkované děti, ale všechny imunologicky nechráněné děti.

  Sám profesor Prymula v pořadu Máte slovo 14. 9. 2014 prohlásil, že všechny současné vakcíny samozřejmě nejsou dokonale účinné a zanechávají po provedeném očkování 4-5% nechráněných dětí (proočkovaných, ale nechráněných). Česká vakcinologická společnost oficiálně na svých stránkách přiznává 3% tzv. non-respondentů na očkování. Očkování v prvních letech života poté samozřejmě začne postupně vyprchávat. (Proto ostatně také později přeočkováváme.) Ve věku 3-6 ti let by podle mých zdrojů měl vyprchat efekt očkování u cca 2-6% dětí. To docela odpovídá a určitým úhlem pohledu to není zase až tak moc. Analyzoval jsem poté několik dokumentů, které se nazývají "Administrativní kontrola proočkovanosti" a které v ČR zpracovávají Krajské hygienické stanice. Tyto dokumenty vydávají informaci, že dnes 2-4% dětí má trvalou nebo dočasnou zdravotní kontraindikaci k očkování. Do školky tedy mohou nastoupit a přitom nejsou řádně imunologicky chráněny proti všem 9ti infekčním nemocem.

  Pokud přiměřeně dobře počítám, % imunologicky nechráněných dětí, které se běžně vyskytují ve školkách a dětských skupinách do 6ti let věku v ČR bude kolem 8-14%.

  Zajímalo mne poté, kolik je vlastně % dětí, které nenechali úplně naočkovat jejich rodiče, a proto nejsou chráněné? Nejlepším zdrojem byla opět administrativní kontrola proočkovanosti, ale mám i jiné dílčí zdroje z více vědeckých prací. Velikost této skupiny v ČR do roku 2013 by neměla podle dat přesáhnout 2%, maximálně 2,3 %. V této skupině ale nejsou jen uvědomělí "odmítači očkování". Jsou tam započítané také děti rodičů, kteří žijí dostatečně svérázně na to, aby je očkování nezajímalo vůbec. (Své by k tomu mohli povyprávět kolegové, kteří se zabývají rómskou otázkou na východním Slovensku apod.)

  Takže mi to vychází tak, že naši politici na čísi návrh chtějí dát pořádně do držky dětem 2-3% rodičů, kteří nedůvěřují našim lékařským autoritám a zdravotní politice. Celých 8-14% imunologicky nechráněných, a proto zdravotně rizikových dětí, si zůstane dále klidně běhat ve všech školkách a v dětských skupinách.

  Řeknu vám, co si o tom upřímně myslím. To je totiž úmyslný trestný čin PORUŠOVÁNÍ CIZÍCH PRÁV dle Trestního zákoníku spáchaný veřejným činitelem. (Zatím je ve stádiu přípravy.) Těm zcela nevinným dětem bude totiž mj. odepřeno právo na předškolní vzdělání zaručené dle čl. 2 dodatkového protokolu č. 1 Úmluvy o ochraně lidských práv a základních svobod a budou diskriminovány v rozporu s čl. 14 téže Úmluvy. Takto omezit základní práva dětem je totiž možné, pouze pokud je to nezbytně nutné pro celou populaci.

  Nu, považujete vy osobně za NEZBYTNĚ nutné pro naši pozemskou populaci exkomunikovat na Mars 2-3% modrých avatarů, když 8-14% stejně modrých avatarů zůstane s vámi tady na Zemi?

  To, jaká jsou naši politici vepřová stvoření, to všichni víme. Bude mne ale velmi mrzet a byl bych opravdu velmi zklamán, pokud by se k nim kdokoliv ze slušných lidí zde přidal... Raději to sem prosím ani do diskuse nepište. Respektive raději si to sem ani nepřijdu přečíst...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).