Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Erumy - Jak může někdo srovnávat pedofily a zoofily s...

 • 10. 11. 2015 0:21

  Erumy (neregistrovaný) ---.40.broadband9.iol.cz

  Jak může někdo srovnávat pedofily a zoofily s homosexuály?:-D podstatný rozdíl je v tom, že homosexuál si nevybírá "oběti" které následně znásilní a zanechá v nich následky doživotně. Nikomu tím neubližuje. Tam kde začíná svoboda jedné živé duše, tam končí svoboda jiné. To mi vysvětlete jak vás homosexuálové ohrožují svým chováním... Naopak to bývají zpravidla velice tolerantní lidé, protože i přesto že žijeme v 21. století tak se najdou omezenci, kteří to považují za něco co je nutné cpát na pranýř. Není to takhle náhodou jejich věc? Vás se to nějak osobně dotýká, že jste tak zásadně proti?
  A ad předchozí příspěvky bohem osvíceného človíčka - nemám nic proti víře, ale jejím úkolem není hanět a urážet kohokoliv, kdo nějak nesedí do jakési škatulky. Co vám říká "miluj bližního svého?". Nehledě na to, že homosexualita už ze své podstaty nemůže být vírou nijak srážena a postihována. Bůh nesoudí člověka podle toho jestli ho přitahují muži nebo ženy a člověku to už vůbec nepřísluší. I papež to dobře ví a sám to řekl.
  I v přírodě je přirozené, že se některá zvířata oddávají homosexuálním stykům, ač nejsou nijak užitečné k rozmnožení. U lvů je to naprosto běžný jev. Nechápu proč by lidská společnost měla být nějak rozdělována podle orientace a ještě podle ní souzena. Co má koho co zajímat s kým trávím svůj čas a koho miluji, když nejsem nikomu nebezpečná? I dítěti jsou daleko lepšími rodiči dva gayové, kteří se příkladně postarají, než otec alkoholik a buran a matka psychicky vysátá troska. A že to děti může mást? špatný argument... svět takhle prostě je a není třeba dítěti lhát, děti nejsou tvorové na nižší úrovni ani jiného druhu. Daleko horší je tlouct jim do hlavy odpor k čemukoliv jinému než uznává rodič, čemu nerozumí nebo to nepřijímá, silou mu rvát své vlastní názory, víru a přesvědčení.
  A záhlédla jsem tu i domněnku že homosexualita není vrozená... co je to za hloupost? Jak by ji člověk mohl získat? navíc v prostředí, kde většina rodičů i přes jistou toleranci homosexuální dítě rozhodně mít nechce (ano chápu, každý rodič chce pro své potomky to nejlepší a nejjednodušší) a kde i přes tvrzení jak jsme pokroková společnost je stále v některých zemích protizákoné mít vlastní city.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).