Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku „Nesnáším buzeranty“ od HB - K homosexuální orientaci má každý vlohy v rozsahu...

 • 16. 10. 2014 14:08

  HB (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  K homosexuální orientaci má každý vlohy v rozsahu 0-100%.
  Jsou-li vlohy kolem 50% tak záleží na tom jestli se postižení sexuální orientace rozvine či nikoliv od toho, jestli je dítě vychovávano v homo rodině či nikoliv.
  Proto NE výchově dětí v homo rodinách, protože nikdy nevíme jaké má k tomu postižení vlohy.
  Mluvím zde o normální hetero rodině vs. normální homo rodině.
  Pro povolání které pracují s nezletilými by homosexualita měla být profesně vylučující (podobně jako když epileptik nemůže řídit auto).

  Homosexualita je akceptovatelná v soukromí po vzájemném souhlasu homosexuálně orientované dvojice a nikomu cizímu do toho nic není.
  Homosexualita jako postižení sexuální orientace vůbec neznamená,
  že z toho vyplývá jakékoliv jiné postižení.

  Dodatek: Hrbatým se taky neposmívám, ale vadilo by mi kdyby svoje hrby masově předváděli jako něco výjimečného hodného hrdosti a obdivu.

  Pro přispěvatele povídajícího o "Satanovi ...a trestu":
  Jsem ateista a k přirozeně přírodnímu názoru nepotřebuji pohádkové bytosti.

 • 16. 10. 2014 14:48

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  "K homosexuální orientaci má každý vlohy v rozsahu 0-100%"

  Za prvé bych čekal, že buď uvedete nějaký zdroj ke svému tvrzení, anebo bude věta začínat "Myslím si, že ..."

  Za druhé mluvíte o normální hetero rodině, ale spousta hetero rodin vychovává děti i přesto, že nejsou normální. Prokazatelně díky fyzickému nebo psychickému týrání vyrůstají jedinci schopní již v mládí anebo pak v dospělosti ubližovat ostatním. Neměli bychom energii vynakládanou na ochranu dětí před nekorektní výchovou upnout více tímto směrem?

  Potom je tu otázka, co přesně znamená to NE výchově v homo rodině.

  Snad i sami homosexuálové pochopí, že budou odsunuti na konec seznamu adoptivních rodičů, pokud bude k dispozici rodina hetero.

  Ale pokud například porodí dítě lesba, tak byste zájem společnosti nemít dalšího homosexuála (pro tuto chvíli akceptuji vaše tvrzení o vlohách) nadřadil zájmům dítěte a matky, aby žili ve společné rodině?

  Pokud ano, jak byste tomu efektivně zamezil? Můžete maximálně nedovolit formalizovat vztah druhé lesby k dítěti své partnerky, ale těžko budete kontrolovat domácnost každé svobodné matky, zda náhodou nemá spolubydlící, se kterou jsou si příliš blízké ...

 • 16. 10. 2014 15:37

  HB (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  "K homosexuální orientaci má každý vlohy v rozsahu 0-100%"

  Pravý homo jedinec (ne ten co to jenom hraje) si svoji orientaci nevybírá. Ten se tak narodil. Myslím že to není černobílé, a je logické že škála stupně vloh je široká. Od těch co se homosexuálu štítí, přes ty kterým nevadí ani jedno ani druhé (bi) až po ryzí homo, kterým se ekluje opačné pohlaví.
  Pravda jsou i názory že homo je dáno jenom výchovou, ale výrazná orientace vždy vybublá na povrch i kdyby svou orientaci dotyčný nepřipouštěl (příběhy vyčtené odjinud).

  "Za druhé mluvíte o normální hetero rodině, ale spousta hetero rodin vychovává děti i přesto, že nejsou normální."
  Podsouváte mi něco jiného než jsem napsal:
  Mluvím zde o normální hetero rodině vs. normální homo rodině.

  "NE výchově v homo rodině " znamená: neadoptovat nevlastní dítě.
  Nicméně znám osobu (doopravdy) která měla v rodině hrbatost a rozhodli se proto nemít děti.
  Jestli je homosexualita dědičná nevím, ale dát přednost rodičovským pudům před zájmy dítěte (třeba i ještě nenarozeného) ???

 • 17. 10. 2014 10:48

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Nic vám nepodsouvám. Rozumím tomu, co píšete. Ale nesouhlasím s tím úhlem pohledu, že pro správný vývoj dětí představuje největší ohrožení sexuální orientace rodičů a pak dlouho dlouho nic. Hysterie kolem výchovy v homosexuální rodině odvádí pozornost od nedořešeného problému týraných dětí v jakýchkoli rodinách.

  Poslední větě nerozumím. Dítě může mít nějaký zájem až existuje (i kdybychom se bavili o ještě nenarozeném plodu). Ale i když budeme uvažovat jen teoretický zájem dítěte ještě nepočatého, tak asi jeho primárním zájmem bude narodit se. I kdyby byla homosexualita dědičná, tak může prožít homosexuální dítě šťastný život (stejně jako dítě hrbaté).

  Neschováváte náhodou za "zájmy dítěte" něco jako strach z poškození genofondu lidstva nebo z "nižší kvality" společnosti, tím že by v ní mohlo být více homosexuálů?

 • 20. 10. 2014 11:29

  HB (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  >"Hysterie kolem výchovy v homosexuální rodině"

  Nikoliv pouze racionální obava.

  >"odvádí pozornost od nedořešeného problému týraných dětí v jakýchkoli rodinách"

  Úmysl odvádět pozornost je podsouvání úmyslu který nemám. Jsou tu dva problémy a ja jsem komentoval jeden.

  >"teoretický zájem dítěte ještě nepočatého, tak asi jeho primárním zájmem bude narodit se"

  U někoho kdo neexistuje, neexistuje ani zájem.

  Skupinový zájem
  (strategie přežití v konkurenčním prostředí jiných skupin)
  je, aby společnost měla co nejmenší počet postižených jedinců.
  Skupina která se tak nechová zanikne. Od určitého zastoupení postižených se již skupina neudrží - produktivní to již neutáhnou.

  Vítěz je skupina která předčí ostatní v intelektuálním, populačním
  a tělesném fitnes.
  U postižení sexuální orientace je to populační znevýhodnění pokud by to bylo dědičné (nevím jestli ano nebo ne).

  >"může prožít ... šťastný život"

  zeptejte se těch kteří např. oslepli, zůstali na vozíku po předchozím plnohodnotném životě.

  U těch u kterých by bylo zvýšené riziko, že by měli postižené potomstvo je lepší, aby žádné nevzniklo.
  Nerození postižených jedinců je JEDINÁ humání metoda jak zachovat schopnou skupinu - společnost.

 • 22. 10. 2014 12:10

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Dnes ve jménu ochrany populačního "fitness" zakážete mít děti homosexuálům (i bez jistoty dědičnosti). Raději nechci slyšet, jak budete zítra zajišťovat fitness intelektuální a tělesné.

  Jaké ohrožené skupiny se dnes citíte členem? Lidstvo se mi opravdu nezdá být na pokraji vyhynutí. Považujete snad za konkurenční skupiny jiné rasy nebo národy? Pokud ano, tak z mé strany diskuse končí a lituji, že jsem jí vůbec účastnil.

 • 16. 10. 2014 15:39

  T (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Spousta hetero rodin vychovává děti i přesto, že nejsou normální. Prokazatelně díky fyzickému nebo psychickému týrání vyrůstají jedinci schopní již v mládí anebo pak v dospělosti ubližovat ostatním.

  Za prvé bych čekal, že buď uvedete nějaký zdroj ke svému tvrzení, anebo bude věta začínat "Myslím si, že ..."

  Nehledě na slovo spousta (kolik má spousta nul???)
  Takové případy určitě existují, jsou extrémní a je to kriminální chování.
  Vy to líčíte jako standardní a nemalou součást společnosti.
  Nepřeháníte to trochu?
  VB

 • 17. 10. 2014 8:34

  HB (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Texty v uvozovkách jsou citace z příspěvku od JB nad mojim příspěvkem.

  Jinak nejsem zastánce pro uvádění zdrojů úplně ke všemu.
  např. : 1+1=2 (zdroj: Učebnice pro 1. třídu pro základní školy)

 • 17. 10. 2014 9:12

  T (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To nebyla reakce na váš příspěvek HB. To jsem reagoval na JB.
  Asi jste přehlédl grafický odskok mého příspěvku.
  VB

 • 17. 10. 2014 11:10

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Do jaké míry je homosexualita daná geneticky náhodně, dědičně, nebo ji ovlivní výchova, to se myslím v první třídě neučí. Respektuju vaše hledisko, ale napsáno tak rezolutně se to řadí vedle těch tvrzení, která nepřipouštějí jinou variantu než homosexualita = boží trest ;-)

 • 17. 10. 2014 17:31

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Vůbec nic jste nepochopil. Jako Boží dítě by vás mělo trápit to, že Otec nad vámi přestal držet ochranou ruku a jistým způsobem se vás zřekl.

  Tím vaším trestem pak budiž to, že vaše plémě nezdárné se nebude množit (Bohu jste se zprotivil či dokonce postavil, nechcete se k němu znát, rouháte se,...). Stále se množit můžete (snad), ale musel byste v první řadě překonat své nečisté myšlenky a pářit se s opačným pohlavím. Jde toto vůbec označit za trest? I přes vydání vás pudům nečistým váš Otec stále čeká zda nedostanete rozum a neučiníte-li pokání, vy máte tu moc vzdorovat zlu.

  Další věc, kterou si ve své nadutosti neuvědomujete je, že když vzniká nový život tak Otec je s manželi ten třetí kdo u toho je, lidé dávají novému stvoření jen tělo. Když bude Otec chtít žádné nové děti nebudou, stejně jako může nás všechny smést z povrchu Země a udělat si nové děti třeba z kamení (jak pravil Mojžíšovi a jak to málem dopadlo se všemi Izraelity při putování do svaté země).

  P.S.
  A za sebe, tělesným rozumem vám mohu potvrdit, že dnes začíná být spíše k vidění problém s tím že děti vyrůstají mimo manželství (to již prakticky neexistuje, ale vysvětlovat vám to nebudu - jste příliš omezený/uznáváte jiné hodnoty, leda byste na tom trval), často dokonce právě v jakémsi podivném svazku dospělých (včetně svazků stejného pohlaví) než s násilím v rodinách.
  Když se podíváte co vám dávají v televizi. Vy tam nevidíte jak se i tam vám snaží homosexualitu záměrně prezentovat jako něco normálního a krásného? Jaké je herecké obsazení, jaké řeší problémy které vás mají zaujmout? Mně to za to nestojí, mám jasno, ale zkuste zjistit kdo to financuje, myslím že zdroje (bude jich více, přinejhorším to skončí na černé díře EU, USA) budou snadno zjistitelné (satan je arogantní a některé drobnosti ho nezajímají, ani jeho lidi. Nebo má možná i povinnost dělat vše okatě, aby to mohli lidé odhalit i pouhým tělesným rozumem.).

 • 17. 10. 2014 20:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) ---.ipredator.se

  Vidíte, akorát vyšel na Protiproudu článek (http://protiproud.parlamentnilisty.cz/stopy/mysleni/civilizace/1284-jak-se-to-dela-overtonova-okna-aneb-technologie-zkazy-velka-lez-o-prirozenem-behu-veci-po-homosexualech-legalizace-pedofilie-a-incestu-i-kanibalove-maji-sva-prava.htm), který vám pomůže osvětlit to co jsem se vám snažil sdělit, když jsem psal jak mnoho homosexuality máte v TV.

  Musíte si uvědomit, že stejný útok na vás jde skrze všechno, například včetně porna jaké sledujete (a to je velmi silný podvědomý tlak v době všudepřítomného porna). Všímejte si, jste-li toho schopní, jak se tento trh vyvíjí. Dnes vám místo lesbiček (s kterými se před pár lety najednou roztrhl pytel) začínají čím dál častěji podstrkávat (zatím jen fiktivní) znásilnění, různé nechutnosti s přivazováním,... Zkuste si zjistit jaká vládla v lidské společnosti morálka v době kdy Bůh seslal potopu, zničil Sodomu a Gomoru...

  Nebo je zmanipulováno opačné pohlaví, které vás pak přinutí myslet jinak. Něco jde i skrze děti... A když nejde manipulovat, tak rodinu alespoň rozbít či trýznit lidi.

  Zkuste své okolí a tlak na vás prohlédnout. Je možné, že jak se vám to jednou podaří tak to prostě uvidíte.

  Zkuste si také uvědomit že těch útočných front je hned několik. Schválně se v myšlenkách vraťte do dětství a najděte v dnešní době nějaké zvrácenosti (to co tak sami označíte). Najdete i ty na které bylo zaděláno už tehdy, nebo kdykoli později? Šlo o přirozený vývoj společnosti? Opravdu? Je to dobrý vývoj? Chcete v takovém světě žít? Chcete aby v něm žily vaše děti a uznávaly ty hodnoty, které jim budou "jejich" dobou vštípeny? A co jejich děti?

  A stále nezapomeňte, i když na ně nevěříte, že existují démoni, kteří vás svazují vidět pravdu a pochopit.

  Vy věřící: Svatý kříž ať je vaším světlem, drak ať není vaším vůdcem.
  Odstup satane, nepokoušej je marnostmi.
  To co nabízíš je zlé, sám vypij svého jedu.

  Nad všemi námi ať se pak Ježíš Kristus, syn Stvořitele, náš vzkříšený vykupitel připravující pro nás království nebeské, smiluje a umožní nám spatřit satanovo dílo, které nás má uvrhnout do záhuby a zkázy.

  Děkuji Pane za sebe i ostatní, toto čtoucí. Amen.

 • 18. 10. 2014 11:58

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Já si vážím redakce, že diskusi zbytečně necenzuruje. Ano, je to nepohodlí, když výměnu názorů komplikuje doma nahlas křičící vzdorovité dítě, v hospodě zpívající opilec a v diskusi pod článkem tapetující spammer. Určitou dobu se to dá snášet, nicméně server žije ze své návštěvnosti a jakmile čtenáři přestanou klikat, bude na to muset redakce zareagovat.

  Můžu se mýlit, ale podle mne spousta lidí, i nediskutujících, tu chodí kvůli diskusím pod článkem. Nebudou chodit, když tu pravidelně místo výměny názorů najdou jen nekonečné texty zkopírované z webů zoufale toužících dosáhnout návštěvnosti Vitalie. Fanatické texty bez návaznosti na téma článku doplněné komentáři jako: "nedívám se na TV, ale vím, že je plná homosexuality a porna", "homosexualita je boží trest za to, že jste homosexuální".

  Prosím, zkuste se na to podívat z jiné strany. Zeptejte se sám sebe, jestli rybaříte ve správných vodách. Padají vaše slova zde na úrodnou půdu? Někde na světě určite existují lidé, kteří ztratili víru v sebe sama a najít víru v boha jim může pomoci vést lepší život. Ale věřte, že mezi zdejšími čtenáři jich moc není. A i kdyby se nějací našli, zvažte jakým způsobem jim podat pomocnou ruku. Děkuji za pochopení.

 • 18. 10. 2014 12:45

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Opět jste zcela vedle. Smyslem hlásání pravdy není to aby lidé pravdu přijaly, ale i to aby se mohli svými vlastními slovy a činy odsoudit. Takříkajíc aby uvěřili pravdě svého srdce.

  Když pominu to, že hlásat nepravdu je špatné a přinejměnším nebohulibé, uvedu zde nejčastější problém lidí obecně, zejména pak věřících v jediného Boha Stvořitele.

  Máme totiž slabost dívat se na věci a svět způsobem, že Bůh dal schopnost vidět pravdu jen některým lidem. Obecně je to pravda.
  Ale existují situace, například když o to Boha požádáme, aby dal pravdu vidět všem. Tehdy pravdu uvidí všichni i když nadále budou mlžit či dokonce nás kárat za lež. Ne, tito lidé pravdu rozpoznali a nepřijali, mnohdy vypudili ze své mysli a srdce (často díky péči démonů kterým se opětovně a dobrovolně svěřili do péče, které byly díky vyššímu zásahu dočasně zbaveni) a pak se s tím někdy potřebují nějak vnitřně srovnat. Třeba podobnými keci jako jsou v předchozím příspěvku.

  Tím nechci říci, jinak tělesným rozumem celkem chytrý člověče, že jsi před Bohem odepsaný (já to prostě nevím, ale věřím že naději máme všichni). Ale svým komentářem můžeš opravdu apelovat tak nanejvýše na redakci Vitalie. Já ale věřím, že tentokrát tam jsou rozumní lidé a poznali, že nemlátím prázdnou slámu. Třeba je to i jinak, třeba mne jen druzí chtějí dovysledovat, v každém případě věř, že každý kdo mé příspěvky četl byl konfrontován s pravdou a Bůh vidí jak ji příjme a jak se zachová.

  P.S.
  Úrodná půde je všude (nejsem Bůh abych znal vyvolené), i když máš pravdu v tom, že zdejší čtenáři jsou opravdu v lecčems zvláštní.

 • 18. 10. 2014 19:03

  Petr Alder

  Podle statistiky z roku 2011 je 22% cechu vericich, homosexualu jsou jen 4%.

  Diskuze o Bohu jsou zde na miste, protoze ukazuje ze vsechny nase soucasne problemy jsou svym puvodem duchovni. Kdybychom nasledovali Boha nebylibychom vystaveni pusobeni zla a byli stastni.

  Navic Bible je nejctenejsi kniha sveta. To neni nahodou.

 • 19. 10. 2014 16:49

  PP (neregistrovaný) ---.mitranet.cz

  Záleží na metodice měření. Nedávno byl zveřejněn výzkum, ve kterém se k homosexualitě přiznávají 4% populace, ale přitom neheterosexuálů je 10-11%. Je to jako s měřením přirození, když se jen ptali, tak průměrná délka v erekci byla 14-16 cm. Při fyzickém měření se zjistilo, že je to jen tuším 11-14cm.

 • 10. 11. 2015 0:38

  Erumy (neregistrovaný) ---.40.broadband9.iol.cz

  Bible není nejčtenější kniha světa náhodou... ale odečtěte si lidi, kteří jsou proti své vůli nucení ji číst. A ještě je jim vykládána nepravdivě, zklesleně či velmi subjektivně. Už jen vy jste důkazem deformovanosti křesťanství. Nemám dojem že by vzniklo kdysi dávno s účelem poučovat a fanaticky cpát názory fanoušků ježíše ostatním. Dost věřících má dojem že čím víc hlásají svoje dojmy z víry a to jaké zázraky nám nabízí, tím víc rybiček se chytí... novinka - je to kontraproduktivní;-) Kdyby křesťané doopravdy byli tak dobří lidé a bible byla vykládána jedním způsobem a správně, pak by věřící mohlo být daleko víc lidí. Ale osobně nefandím něčemu co má podobu sekty, která se hádá mezi sebou, vytváří si čím dál větší bludy a většina následníků sotva vyleze z kostela, pomlouvá každého kudy chodí. Bůh je láska, ne fanatismus a hodnocení ostatních podle vlastních měřítek.

 • 17. 10. 2014 11:03

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Kdo mě to upomíná? Ten, který standardně chrlí čísla bez zdrojů? (najděte si je sám, průzkum mezi svými známými, vietnamské ministerstvo zdravotnictví;-)

  První odkaz z Googlu:
  http://www.nasedite.cz/cs/nadace_a_media/tiskove_zpravy_2012/359-pocty_tyranych_a_zneuzivanych_deti_v_cr_jsou_stale_vyssi

  Ta statistika je samozřejmě jen špička ledovce. Kolik obětí se skrývá "pod hladinou" neví nikdo, proto píšu "spousta".

  Já jsem to nelíčil jako standardní součást společnosti. Podle mě (a podle té odkazované statistiky) je to nedořešený problém. Zakazovat výchovu homosexuálům vidím jako druhořadý problém, pokud naše společnost nedokáže efektivně zakázat výchovu násilníkům.

 • 17. 10. 2014 11:27

  T (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Je to určitě menší problém, v tom se asi shodneme. To ale neznamená, že by se neměl řešit, když to řešení je zatím mnohem jednodušší než u dětí těch tyranských hetero rodičů. Tedy zatím jednodušší pak už to tak jednoduché nebude.
  Tady se píší názory na homosexuální "rodiny" nemá cenu ten problém teď a tady rozšiřovat o další a nabalovat to na sebe. Lidé se učí řešit problémy od nejjednodušších po složitější. A týrání dětí se řeší a řeší a konce nevidět.

 • 17. 10. 2014 13:32

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  V tuto chvíli to podle mě problém není, protože pokud vím, tak adoptovat si homosexuální rodina cizí dítě nemůže.

  Odebírat homosexuálům vlastní děti vidím jako velmi složitý problém, ale tak to autor původního příspěvku ani nemyslel, takže v tom nejsme v rozporu.

  Problém týraných dětí tady nemám ambice vyřešit, ale přišlo mi vhodné teoretický problém homosexuálních rodin zasadit do kontextu skutečných problémů s výchovou v našem prostředí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).