Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku „Nesnáším buzeranty“ od Tod - homosexualita JE naucene chovani nikdo se nerodi jako...

 • 14. 10. 2014 9:40

  Tod (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  homosexualita JE naucene chovani nikdo se nerodi jako homosexual stejne jako se nikdo nerodi s tim ze ho budou vzrusovat jenom blodyny s dokonalym telem, kdyz da nekdo prednost svemu poteseni s osmnactkou misto se svoji 30ti letou manzelkou tak je to obycejnej kurevnik ne, ze se tak narodil a stejne je to s homosexualama tim se clovek stane, az kdyz ma neprirozeny sex se stejnym pohlavim, ne proto ,ze se narodil s tim, ze ho vic vzrusuje pohled na stejne pohlavi! Stejne se totiz narodi pedofil, take ho vic vzrusuje male dite nez dospela zena ,zoofila zase vic ovce presto je bereme jako uchyly a u homosexualu nepochopitelne NE. Ostatne vetsina neli vsichni homosexualove meli alespon jednou sex s opacnym pohlavim nebylo to pro ne nemozne, jen proste vic je vrusuje stejne pohlavi stejne jako 50ti leteho tatika od rodiny bude vic vzrusovat 20ti leta sousedka nez jeho stara....

 • 14. 10. 2014 13:04

  dotaz (neregistrovaný) ---.113.241.182.static.b2b.upcbusiness.cz

  A heterosexualita je (logicky) podle vašeho vzorce také jen naučená, Tedy člověku není přirozená sexualita? Jak se tedy máme rozmnožovat?

 • 14. 10. 2014 17:48

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  To se tedy otáčí. Záleží na tom, z jaké souřadnicové soustavy to pozorujete. (Dále viz Einstein - teorie relativity).

 • 14. 10. 2014 17:51

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Jo, PP, mitranet.cz – anonymní manipulátor a lhář, který podstrkává v diskusích druhým lidem věci, které neřekli. A který se mi snažil výše podstrčit něco, co jsem ani nezmínil. Zřejmě si tak léčí komplexy z reálného života. Všimnout si toho hned, ani nereaguji.

 • 15. 10. 2014 14:24

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Nerozumím. Jeden bůh trestá za homosexualitu a druhý zase trestá hříchy právě homosexualitou ... Anebo je to stále ten jeden bůh?

  Jak trestá bůh homosexualitu u zvířat? Nebo za co trestá bůh homosexualitou zvířata?

 • 15. 10. 2014 18:58

  Petr Alder

  http://bibleserver.com/text/CEP/%C5%98%C3%ADman%C5%AFm1

  Cele je to vysvetleno v Rimanum. Lide nechteli vzdavat slavu Bohu a proto je Buh vydal napospas necistym touham jejich srdci. Homosexualita je jedna z techto tuzeb. Dostali tak vicemene dvojnasobny trest, jednak doslo k tomu ze se u nich zacala objevovat mimo jine homosexualita (to byl prvni trest, odevzdat lidi do pece Satana) a pak dostavali tresty za homosexualitu ktere propadli.

  Tomuto svetu vladne Satan. Pokud odmitame slouzit Bohu tak spadame pod jeho vladu. Pod jeho vladou jsme donuceni delat veci ktere casto sami ani nechceme a pokud delame lumparny tak je to casto dano jen satanovou propagandou ve stylu 'kdyz nezabijes sve vlastni dite potratem tak zchudnes a skoncis jako zebrak'.

  Neni to ale vina Satana ale nase. Jakmile se obratime na Boha okamzite se vymanime ze satanova vlivu. Zle cinnosti sice pak jeste vykonavame po nejakou dobu ze setrvacnosti, ale jelikoz jsme se odpojili od zdroje zla tak jsme kazdy den cisci a stastnejsi.

  Zvirata nejsou schopna pochopit kdo je to Buh a tak na ne Bozi zakony primo neplati. Jsou odevzdana do pece prirode a mohou si delat co chteji - neni po nich nic vyzadovano a nejsou za nic trestana.

  Hezky dotaz.

 • 15. 10. 2014 22:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Dobrý večer. Dovolil bych si vás trochu doplnit. Vše co uvádíte je pravda, ale lze se na to podívat i z trochu jiného pohledu (již na tomto je vidět cosi jako opak lži, u božích věcí a činů se vše doplňuje a směřuje stále stejným směrem a ke stejnému cíli) a ostatním to snad osvětlí to co teď nevědí a proto nechápou.

  Bůh Stvořitel má absolutní autoritu. Úplně vše, co stvořil (včetně satana a ostatních démonů), je mu podřízeno a podléhá řádu který ustanovil.

  Zde na Zemi působí takzvané mocnosti, které pudí všechny živé tvory chovat se určitými způsoby (jíst, spát, rozmnožovat se, starat se o mláďata, milovat, závidět, být pyšný - prý satanova tvorba,...), tak aby byly naplněny všechny jejich potřeby.
  Takže pokud je nějaký tvor (vynechejte nadržené psy, ježky, kohouty,... kteří nepoznají smeták od ježka, kočku od psa, kohoutka od slepičky,...) mocnostmi (čistým pudem) puzen k páření se stejným pohlavím je to proto, že to tak má být a patrně je takové páření možné (existují v přírodě takové výjimky).

  Satan je pán mocností, může jejich působení na živé tvory i člověka ovlivňovat.

  Člověk je svobodný tvor, který se dokáže z vlivu některých mocností (z těch co nutně nepotřebuje k okamžitému přežívání) sám vymanit a chovat se odlišně, než jak ho mocnosti (tedy právě Boží autorita) směruje. Kromě toho je člověk schopen dělat i věci ke kterým ho žádné mocnosti nepudí a které nedělají žádná jiná jiná stvoření (nebo jen velmi omezeně a výjmečně) - to jsou ty věci které se nazývají svaté a zpravidla jde právě o obraz toho v čem se podobáme našemu Otci a Stvořiteli (jsme stvořeni k jeho obrazu).

  No a když Bůh ustanovil že trestem člověka bude podléhat pudům nečistým, tak to znamená že Bůh nad ním přestal držet ochranou ruku (pravděpodobně jen ve směrech které stanovil - protože Bůh vždy drží slovo které dal; a nebo povolil satanovi vás takto pokoušet - nevím zda to takto je, normálně když vás satan chce vyzkoušet, třeba i zabitím, tak o to Boha žádá) a jste vydáni prostě na pospas vlivu mocností tak jak je na vás nechá působit satan.

  Kdyby byla homosexualita naší přirozenou potřebou rozhodně by nás za ni Bůh netrestal, protože přece ví co jeho děti potřebují k životu.

  Zvířata tu jsou kvůli nám, jako součást Stvoření, nejsou to Boží děti.

  P.S.
  Co se potratu týká. je to především satanova dvousečná zbraň na lidi. Dobře je tohle téma zpracováno zde http://odkrytepravdy.cz/boj-proti-potratum/
  Je si třeba uvědomit, že je třeba odlišovat pohled Křesťana a nevěřícího, záchrana života o kterou si myslí že se pokouší světští křesťané organizovaní v humanistických satanských spolcích jen pomáhají satanovi v trýznění a šikanování lidské populace.

 • 15. 10. 2014 23:59

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) ---.is.a.tor.exit.server.torland.is

  A kolik myslíte, že je ve světské církvi lidí, které lze opravdu označit za Křesťany - členy/kněží Kristovy Církve Svaté? Ty jenž mají opravdu vztah s živým Bohem, ty jenž jim Pán kdykoli může přikázat co mají udělat a oni to udělají?

  Jsou tam ti co snad ještě Pána vnímají, ale neposlouchají takže je otázka jak dlouho s nimi Duch Svatý zůstane (myslím že na některých musí Bohu opravdu záležet a snaží se je udržet, snad kvůli nějakému plánu v budoucnu). Satan už má dávno všechny světské církevní organizace pod malíčkem a vynakládá značné úsilí na to aby zbytky těch co mají vztah vztah s živým Bohem izoloval od skutečného světa i možnosti někoho správně vést a směrovat uvnitř světské církevní organizace.

  Doporučuji:
  http://odkrytepravdy.cz/cirkevni-organizace/
  http://odkrytepravdy.cz/povolena-temata-kazani-v-krestanskych-rezervacich/
  http://odkrytepravdy.cz/rezervace-pro-krestany/

 • 17. 10. 2014 17:32

  Petr Alder

  S cikvema mam nachlup stejne spatne zkusenosti jako jsou popsany ve zminenych clancich. Byl jsem clenem 3 a zadna nechtela delat pokrok smerem k Bohu. Jsou to obycejne lidske spolky ktere se rouhaji bohu tim ze se povazuji za neomylne.

  Pokud na zaklade studia Pisma zjistime ze delame chybu a vyucujeme bludy tak je nutne s tim okamzite prestat a prosit naseho Pana za odpusteni a modlit se za ty ktere jsme to byt v dobre vire naucili spatne.

  Mame se podle pisma sdruzovat s ostatnimy krestany, to ano, to je velmi dulezite. Potrebujeme vsak cirkve jen kvuli tomu abychom se mohli kde setkat? Povazuji vytvareni mocenske hierarchie uvnitr cirkve za kontraproduktivni. Lidske organizace nejsou vlastne vubec potreba, spis lidi rozdeluji nez spojuji.

  Byl jsem opravdu tak naivni ze jsem se snazil zreformovat svedky jehovovi. To co mi predvedl jejich management mne jen ujistilo o tom kdo teto organizaci vlastne vladne.

 • 15. 10. 2014 23:15

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) ---.privacyfoundation.ch

  Aha, tak v Římanům 1 to říká Pavel (vždy je třeba rozlišovat co říká sám za sebe a co za Boha, tohle je řekněme volně vyřčeno jeho slovy).
  Vysvětluje to tak, že je Bůh zanechal nečistým vášním jejích srdcí, protože jejich myšlení je zavedlo do marnosti a jejich scestná mysl se ocitla ve tmě.

  Prostě a jasně za chvíli tenhle trest může postihnout celé lidstvo.

  Ale já opravdu věřím, že ten vliv démonů je nezanedbatelný. Dostali zkrátka šanci člověka obsadit a udržují vrátka i ostatním, tím že člověk s scestnou myslí je uspokojován jak vyžaduje. Chtělo by to napsat více o démonech, ale to by byla už celá kniha a já sám toho vím docela málo. V každém případě takový člověk bude mít v sobě démonů celou řadu.

  Co se týká závadného myšlení a následně scestné mysli.

  Křesťan to bude znát zcela jistě, to jak se mu vyjeví od nikud v mysli závadná myšlenka. Mnohdy přímo rouhání před Bohem, nebo i nadávání mu - tohle je prý od toho že to duchu člověka, tedy na úrovni ducha, našeptávají démoni. Taková myšlenka může být i méně závadná a docela sofistikovaná, může být i naprosto světská.
  No a většina Křesťanů opět ví jak moc je lidská mysl po celý život vystavena neuvěřitelnému vytváření fantasmagorií o všem možném a dokáže zpracovat i takto mysli podstrčené téma, nebo téma získané přirozeně (nesoustředěním se na to na co je třeba). To je právě to proč jsme nabádáni držet všechny myšlenky v poslušnosti vůči Bohu/Kristu. Kdo si to neuvědomuje, nebo se těm myšlenkám příliš podá už nemusí dokázat vybřednout.
  Moje děti již jen kvůli tomu aby neměli podobné problémy jaké mám občas já nebudou mít k dispozici TV. Není normální mít problém udržet nit vlastní myšlenky, tedy například i při rozhovoru s Bohem. I když člověk občas ví jistě že je záměrně rušen, někdy se problémy vyskytnou pravděpodobně sami od sebe, vše jen kvůli přejitřené fantazii (kterou si člověk doslova vypěstoval). Také proto tolik lidí při hledání Boha odpadne, někdy jsou i svedeni křesťanskou fikcí, protože lidé po fantasmagorích prostě touží. A proč? Protože satan a mocnosti a lidé Boha neposlechli když nechali svou mysl bloudit.

  Mám pocit, že jsem to nepopsal dobře, ale momentálně to lépe nesvedu.

 • 19. 10. 2014 12:48

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 77.109.139.---

  Svým způsobem máte pravdu. Ale je to složitější a i mimo moji představivost, přesto se vám pokusím váš názor doplnit.

  Jde totiž o to, že satan a démoni se již od počátku lidí snaží využít a zneužít lidský dar daný člověku Bohem. Člověk je tvor obdařený jak tělem, tak duchem, a každý se rodí s jedinečnou duší. Čímž má předpoklad zalidnit Zemi a plně ji ovládnout (o což ale Bohu nejde, není to důvod proč učinil Stvoření), jenže Zemi chtěl pro sebe satan a jeho démoni, kteří kdysi chodili po zemi v tělech všech tvorů a pak zejména v tělech draků - tělech která si sami vytvořili ke své potřebě.

  Nejznámějším příkladem snahy využití lidského daru pro démony je páření se s lidmi (proto snad vůbec andělé vedení Semjazou padli), načež vznikli Nephilim, které Bůh smetl z povrchu země potopou, včetně všech nečistých lidí a ponechal si jen našeho prapředka Noeho a členy jeho rodiny s kterými pokračoval ve svém díle, to bylo zhruba 5000 let před naším letopočtem.

  No ale satan a démoni nikdy nepřestal hledat způsob jak boží dílo a dary jimiž je člověk obdařen využít pro sebe.
  Používá k tomu i genetické inženýrství. Například údajní mimozemšťané, jsou právě těla vzniklá genetickými manipulacemi, která démonům umožňují (jeden ze způsobů) dočasně pobývat v živých tvorech a našem tělesném světě.
  Existuje názor, že Antikrist bude právě satanovo dítě, které se podaří zplodit člověku a jenž bude dokonalé, ne jako nepovedení nephilim.

  Satan vždy dokázal utvářet/měnit tělesnou formu, byl (i k tomuto) údajně přímo stvořen. Tedy pochopte, že když mu a jeho démonům, jako svobodný tvor, dovolíte vás ovládat a zcela zneužívat tak vás bude moci i přeměnit. Jinak je satan i démoni podroben Boží autoritě a musí dělat pro co byl stvořen a udržovat Bohem stanovený řád. Takové stvůry prý opravdu existují a lidé na základě setkání s nimi snad vytvořili báchorky o vlkodlacích a vampírech.

  Dále si je třeba uvědomit, že satan již celá tisíciletí pracuje na svém finálním klamu, kdy od Boha odvede prakticky všechny lidi.
  Již před potopou zakládal náboženství o kterých věděl že jejich fragmenty se naleznou a najdou své posluchače. Jeho rozum je zcela mimo naši předsatvivost a naším tělesným rozumem s ním nedokážeme soupeřit. Když se mu to bude zdát vhodné, klidně změní rodícímu se tělu hormony aby se chovalo jako opačné pohlaví, jen proto aby naše mysl bloudila v nejistotách zda jde o problém psychický, či tělesný.

  To se vám jen snažím trochu osvětlit před čím můžete stát jak v případě satana, tak homosexuality.

  Je mi jasné, že tímto názorem jsem mnohé, kteří doposud zvažovali má slova, mohl odradit. Ale i toto co jsem napsal je pravda, nebo se pravdě v mnohém blíží (není mi vše známo).

  Duše, takto postiženého člověka, je to o co Bohu Otci jde. A Bůh je všemohoucí a dokáže najít způsob jak svým dětem pomoci, i když to vůbec nemusí znamenat, že takto postižené tělo napraví - Otec ví co je pro každé jeho díte třeba aby dospělo v bytost, kterou chce jako svého společníka. Jen je potřeba nezaleknout se své jinakosti. Satan nemůže duši zasáhnout a ducha, toho máte stejně díky smrtelnému hříchu našich prvotních předků (Adama a Evy) nevyvinutý a pro jeho růst se z tohoto prvotního hříchu musíte očistit (tedy přijmout Ježíšovu oběť za sebe, jak jsem psal v jiném příspěvku).

  Pro lepší celkový přehled doporučuji Příběh našeho světa
  http://odkrytepravdy.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

 • 19. 10. 2014 14:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 195.228.45.---

  Pro případ, že by to někdo nepochopil, protože jsem to výslovně nepopsal. Změnit vaši tělesnou podstatu může satan skrze rodiče, kteří se mu například v jistou dobu vydali. Myslím, že zejména skrze matku na kterou během těhotenství působí.

  Jistě to jde i přes nejrůznější chemikálie, které lidi dobrovolně či nedobrovolně konzumují. Mnoho dětí se narodilo i bez končetin či ještě hůře postižených. Nemám a nebudu proto mít důkaz, ale za všemi podobnými programy cítím satana, nebo jeho lidské pohůnky. Ale mimo tento svět, tedy v čase kdy snad budu úplnou pravdu znát, mne takové věci nebudou pravděpodobně zajímat, nehodlám si sebou nést zbytečnou zátěž těla a světa ve kterém jsem uzrával.

  Snad jste pochopili co jsem chtěl sdělit.

  Jen ještě poznámka pro postižené genetickou poruchou těla, kteří se obávají že vinu nesou rodiče, kteří stále satanu slouží. I když je bohužel pravděpodobné, že sami již také slouží a ví o tom, ale čest vyjímkám (božím dítětem může být kdokoli).
  Prostě se jich a jejich vlivu budete muset časem vzdát a tedy i je a satana opustit, podrobnější instrukce a útěchu vam snad dá Bůh, do té doby zkuste najít pravdu v Bibli (ne současné, moderní, překlady). Stejně jsou na tom i vaši bratři a sestry, kteří nejsou tělesně postižení. V tomto se prostě nelišíte.

  Nevím, že by někdo podobně tělesně postižený byl božím vyvoleným, měl dar Ducha Svatého. Dále myslím že by to sám z rozumných důvodů skrýval, protože pokud by na něj neupozornil Bratry a Sestry přímo Duch Svatý, těžko by ho přjali lidským rozumem mezi sebe. Toliko můj rychlý rozbor a náhled.

 • 10. 11. 2015 0:21

  Erumy (neregistrovaný) ---.40.broadband9.iol.cz

  Jak může někdo srovnávat pedofily a zoofily s homosexuály?:-D podstatný rozdíl je v tom, že homosexuál si nevybírá "oběti" které následně znásilní a zanechá v nich následky doživotně. Nikomu tím neubližuje. Tam kde začíná svoboda jedné živé duše, tam končí svoboda jiné. To mi vysvětlete jak vás homosexuálové ohrožují svým chováním... Naopak to bývají zpravidla velice tolerantní lidé, protože i přesto že žijeme v 21. století tak se najdou omezenci, kteří to považují za něco co je nutné cpát na pranýř. Není to takhle náhodou jejich věc? Vás se to nějak osobně dotýká, že jste tak zásadně proti?
  A ad předchozí příspěvky bohem osvíceného človíčka - nemám nic proti víře, ale jejím úkolem není hanět a urážet kohokoliv, kdo nějak nesedí do jakési škatulky. Co vám říká "miluj bližního svého?". Nehledě na to, že homosexualita už ze své podstaty nemůže být vírou nijak srážena a postihována. Bůh nesoudí člověka podle toho jestli ho přitahují muži nebo ženy a člověku to už vůbec nepřísluší. I papež to dobře ví a sám to řekl.
  I v přírodě je přirozené, že se některá zvířata oddávají homosexuálním stykům, ač nejsou nijak užitečné k rozmnožení. U lvů je to naprosto běžný jev. Nechápu proč by lidská společnost měla být nějak rozdělována podle orientace a ještě podle ní souzena. Co má koho co zajímat s kým trávím svůj čas a koho miluji, když nejsem nikomu nebezpečná? I dítěti jsou daleko lepšími rodiči dva gayové, kteří se příkladně postarají, než otec alkoholik a buran a matka psychicky vysátá troska. A že to děti může mást? špatný argument... svět takhle prostě je a není třeba dítěti lhát, děti nejsou tvorové na nižší úrovni ani jiného druhu. Daleko horší je tlouct jim do hlavy odpor k čemukoliv jinému než uznává rodič, čemu nerozumí nebo to nepřijímá, silou mu rvát své vlastní názory, víru a přesvědčení.
  A záhlédla jsem tu i domněnku že homosexualita není vrozená... co je to za hloupost? Jak by ji člověk mohl získat? navíc v prostředí, kde většina rodičů i přes jistou toleranci homosexuální dítě rozhodně mít nechce (ano chápu, každý rodič chce pro své potomky to nejlepší a nejjednodušší) a kde i přes tvrzení jak jsme pokroková společnost je stále v některých zemích protizákoné mít vlastní city.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).