Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Pro případ, že by to někdo nepochopil, protože...

 • 19. 10. 2014 14:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 195.228.45.---

  Pro případ, že by to někdo nepochopil, protože jsem to výslovně nepopsal. Změnit vaši tělesnou podstatu může satan skrze rodiče, kteří se mu například v jistou dobu vydali. Myslím, že zejména skrze matku na kterou během těhotenství působí.

  Jistě to jde i přes nejrůznější chemikálie, které lidi dobrovolně či nedobrovolně konzumují. Mnoho dětí se narodilo i bez končetin či ještě hůře postižených. Nemám a nebudu proto mít důkaz, ale za všemi podobnými programy cítím satana, nebo jeho lidské pohůnky. Ale mimo tento svět, tedy v čase kdy snad budu úplnou pravdu znát, mne takové věci nebudou pravděpodobně zajímat, nehodlám si sebou nést zbytečnou zátěž těla a světa ve kterém jsem uzrával.

  Snad jste pochopili co jsem chtěl sdělit.

  Jen ještě poznámka pro postižené genetickou poruchou těla, kteří se obávají že vinu nesou rodiče, kteří stále satanu slouží. I když je bohužel pravděpodobné, že sami již také slouží a ví o tom, ale čest vyjímkám (božím dítětem může být kdokoli).
  Prostě se jich a jejich vlivu budete muset časem vzdát a tedy i je a satana opustit, podrobnější instrukce a útěchu vam snad dá Bůh, do té doby zkuste najít pravdu v Bibli (ne současné, moderní, překlady). Stejně jsou na tom i vaši bratři a sestry, kteří nejsou tělesně postižení. V tomto se prostě nelišíte.

  Nevím, že by někdo podobně tělesně postižený byl božím vyvoleným, měl dar Ducha Svatého. Dále myslím že by to sám z rozumných důvodů skrýval, protože pokud by na něj neupozornil Bratry a Sestry přímo Duch Svatý, těžko by ho přjali lidským rozumem mezi sebe. Toliko můj rychlý rozbor a náhled.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).