Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Svým způsobem máte pravdu. Ale je to složitější...

 • 19. 10. 2014 12:48

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 77.109.139.---

  Svým způsobem máte pravdu. Ale je to složitější a i mimo moji představivost, přesto se vám pokusím váš názor doplnit.

  Jde totiž o to, že satan a démoni se již od počátku lidí snaží využít a zneužít lidský dar daný člověku Bohem. Člověk je tvor obdařený jak tělem, tak duchem, a každý se rodí s jedinečnou duší. Čímž má předpoklad zalidnit Zemi a plně ji ovládnout (o což ale Bohu nejde, není to důvod proč učinil Stvoření), jenže Zemi chtěl pro sebe satan a jeho démoni, kteří kdysi chodili po zemi v tělech všech tvorů a pak zejména v tělech draků - tělech která si sami vytvořili ke své potřebě.

  Nejznámějším příkladem snahy využití lidského daru pro démony je páření se s lidmi (proto snad vůbec andělé vedení Semjazou padli), načež vznikli Nephilim, které Bůh smetl z povrchu země potopou, včetně všech nečistých lidí a ponechal si jen našeho prapředka Noeho a členy jeho rodiny s kterými pokračoval ve svém díle, to bylo zhruba 5000 let před naším letopočtem.

  No ale satan a démoni nikdy nepřestal hledat způsob jak boží dílo a dary jimiž je člověk obdařen využít pro sebe.
  Používá k tomu i genetické inženýrství. Například údajní mimozemšťané, jsou právě těla vzniklá genetickými manipulacemi, která démonům umožňují (jeden ze způsobů) dočasně pobývat v živých tvorech a našem tělesném světě.
  Existuje názor, že Antikrist bude právě satanovo dítě, které se podaří zplodit člověku a jenž bude dokonalé, ne jako nepovedení nephilim.

  Satan vždy dokázal utvářet/měnit tělesnou formu, byl (i k tomuto) údajně přímo stvořen. Tedy pochopte, že když mu a jeho démonům, jako svobodný tvor, dovolíte vás ovládat a zcela zneužívat tak vás bude moci i přeměnit. Jinak je satan i démoni podroben Boží autoritě a musí dělat pro co byl stvořen a udržovat Bohem stanovený řád. Takové stvůry prý opravdu existují a lidé na základě setkání s nimi snad vytvořili báchorky o vlkodlacích a vampírech.

  Dále si je třeba uvědomit, že satan již celá tisíciletí pracuje na svém finálním klamu, kdy od Boha odvede prakticky všechny lidi.
  Již před potopou zakládal náboženství o kterých věděl že jejich fragmenty se naleznou a najdou své posluchače. Jeho rozum je zcela mimo naši předsatvivost a naším tělesným rozumem s ním nedokážeme soupeřit. Když se mu to bude zdát vhodné, klidně změní rodícímu se tělu hormony aby se chovalo jako opačné pohlaví, jen proto aby naše mysl bloudila v nejistotách zda jde o problém psychický, či tělesný.

  To se vám jen snažím trochu osvětlit před čím můžete stát jak v případě satana, tak homosexuality.

  Je mi jasné, že tímto názorem jsem mnohé, kteří doposud zvažovali má slova, mohl odradit. Ale i toto co jsem napsal je pravda, nebo se pravdě v mnohém blíží (není mi vše známo).

  Duše, takto postiženého člověka, je to o co Bohu Otci jde. A Bůh je všemohoucí a dokáže najít způsob jak svým dětem pomoci, i když to vůbec nemusí znamenat, že takto postižené tělo napraví - Otec ví co je pro každé jeho díte třeba aby dospělo v bytost, kterou chce jako svého společníka. Jen je potřeba nezaleknout se své jinakosti. Satan nemůže duši zasáhnout a ducha, toho máte stejně díky smrtelnému hříchu našich prvotních předků (Adama a Evy) nevyvinutý a pro jeho růst se z tohoto prvotního hříchu musíte očistit (tedy přijmout Ježíšovu oběť za sebe, jak jsem psal v jiném příspěvku).

  Pro lepší celkový přehled doporučuji Příběh našeho světa
  http://odkrytepravdy.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).