Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Opět jste zcela vedle. Smyslem hlásání pravdy není...

 • 18. 10. 2014 12:45

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Opět jste zcela vedle. Smyslem hlásání pravdy není to aby lidé pravdu přijaly, ale i to aby se mohli svými vlastními slovy a činy odsoudit. Takříkajíc aby uvěřili pravdě svého srdce.

  Když pominu to, že hlásat nepravdu je špatné a přinejměnším nebohulibé, uvedu zde nejčastější problém lidí obecně, zejména pak věřících v jediného Boha Stvořitele.

  Máme totiž slabost dívat se na věci a svět způsobem, že Bůh dal schopnost vidět pravdu jen některým lidem. Obecně je to pravda.
  Ale existují situace, například když o to Boha požádáme, aby dal pravdu vidět všem. Tehdy pravdu uvidí všichni i když nadále budou mlžit či dokonce nás kárat za lež. Ne, tito lidé pravdu rozpoznali a nepřijali, mnohdy vypudili ze své mysli a srdce (často díky péči démonů kterým se opětovně a dobrovolně svěřili do péče, které byly díky vyššímu zásahu dočasně zbaveni) a pak se s tím někdy potřebují nějak vnitřně srovnat. Třeba podobnými keci jako jsou v předchozím příspěvku.

  Tím nechci říci, jinak tělesným rozumem celkem chytrý člověče, že jsi před Bohem odepsaný (já to prostě nevím, ale věřím že naději máme všichni). Ale svým komentářem můžeš opravdu apelovat tak nanejvýše na redakci Vitalie. Já ale věřím, že tentokrát tam jsou rozumní lidé a poznali, že nemlátím prázdnou slámu. Třeba je to i jinak, třeba mne jen druzí chtějí dovysledovat, v každém případě věř, že každý kdo mé příspěvky četl byl konfrontován s pravdou a Bůh vidí jak ji příjme a jak se zachová.

  P.S.
  Úrodná půde je všude (nejsem Bůh abych znal vyvolené), i když máš pravdu v tom, že zdejší čtenáři jsou opravdu v lecčems zvláštní.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).