Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od JB - Já si vážím redakce, že diskusi zbytečně necenzuruje....

  • 18. 10. 2014 11:58

    JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

    Já si vážím redakce, že diskusi zbytečně necenzuruje. Ano, je to nepohodlí, když výměnu názorů komplikuje doma nahlas křičící vzdorovité dítě, v hospodě zpívající opilec a v diskusi pod článkem tapetující spammer. Určitou dobu se to dá snášet, nicméně server žije ze své návštěvnosti a jakmile čtenáři přestanou klikat, bude na to muset redakce zareagovat.

    Můžu se mýlit, ale podle mne spousta lidí, i nediskutujících, tu chodí kvůli diskusím pod článkem. Nebudou chodit, když tu pravidelně místo výměny názorů najdou jen nekonečné texty zkopírované z webů zoufale toužících dosáhnout návštěvnosti Vitalie. Fanatické texty bez návaznosti na téma článku doplněné komentáři jako: "nedívám se na TV, ale vím, že je plná homosexuality a porna", "homosexualita je boží trest za to, že jste homosexuální".

    Prosím, zkuste se na to podívat z jiné strany. Zeptejte se sám sebe, jestli rybaříte ve správných vodách. Padají vaše slova zde na úrodnou půdu? Někde na světě určite existují lidé, kteří ztratili víru v sebe sama a najít víru v boha jim může pomoci vést lepší život. Ale věřte, že mezi zdejšími čtenáři jich moc není. A i kdyby se nějací našli, zvažte jakým způsobem jim podat pomocnou ruku. Děkuji za pochopení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).