Hlavní navigace

Názor k článku „Nesnáším buzeranty“ od Pravdu hlásající - Vidíte, akorát vyšel na Protiproudu článek (http://protiproud.parlamentnilisty.cz/stopy/mysleni/civilizace/1284-jak-se-to-dela-overtonova-okna-aneb-technologie-zkazy-velka-lez-o-prirozenem-behu-veci-po-homosexualech-legalizace-pedofilie-a-incestu-i-kanibalove-maji-sva-prava.htm), který...

 • 17. 10. 2014 20:07

  Pravdu hlásající (neregistrovaný) ---.ipredator.se

  Vidíte, akorát vyšel na Protiproudu článek (http://protiproud.parlamentnilisty.cz/stopy/mysleni/civilizace/1284-jak-se-to-dela-overtonova-okna-aneb-technologie-zkazy-velka-lez-o-prirozenem-behu-veci-po-homosexualech-legalizace-pedofilie-a-incestu-i-kanibalove-maji-sva-prava.htm), který vám pomůže osvětlit to co jsem se vám snažil sdělit, když jsem psal jak mnoho homosexuality máte v TV.

  Musíte si uvědomit, že stejný útok na vás jde skrze všechno, například včetně porna jaké sledujete (a to je velmi silný podvědomý tlak v době všudepřítomného porna). Všímejte si, jste-li toho schopní, jak se tento trh vyvíjí. Dnes vám místo lesbiček (s kterými se před pár lety najednou roztrhl pytel) začínají čím dál častěji podstrkávat (zatím jen fiktivní) znásilnění, různé nechutnosti s přivazováním,... Zkuste si zjistit jaká vládla v lidské společnosti morálka v době kdy Bůh seslal potopu, zničil Sodomu a Gomoru...

  Nebo je zmanipulováno opačné pohlaví, které vás pak přinutí myslet jinak. Něco jde i skrze děti... A když nejde manipulovat, tak rodinu alespoň rozbít či trýznit lidi.

  Zkuste své okolí a tlak na vás prohlédnout. Je možné, že jak se vám to jednou podaří tak to prostě uvidíte.

  Zkuste si také uvědomit že těch útočných front je hned několik. Schválně se v myšlenkách vraťte do dětství a najděte v dnešní době nějaké zvrácenosti (to co tak sami označíte). Najdete i ty na které bylo zaděláno už tehdy, nebo kdykoli později? Šlo o přirozený vývoj společnosti? Opravdu? Je to dobrý vývoj? Chcete v takovém světě žít? Chcete aby v něm žily vaše děti a uznávaly ty hodnoty, které jim budou "jejich" dobou vštípeny? A co jejich děti?

  A stále nezapomeňte, i když na ně nevěříte, že existují démoni, kteří vás svazují vidět pravdu a pochopit.

  Vy věřící: Svatý kříž ať je vaším světlem, drak ať není vaším vůdcem.
  Odstup satane, nepokoušej je marnostmi.
  To co nabízíš je zlé, sám vypij svého jedu.

  Nad všemi námi ať se pak Ježíš Kristus, syn Stvořitele, náš vzkříšený vykupitel připravující pro nás království nebeské, smiluje a umožní nám spatřit satanovo dílo, které nás má uvrhnout do záhuby a zkázy.

  Děkuji Pane za sebe i ostatní, toto čtoucí. Amen.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).